DENİB’in Türk havlusu, New York’ta

Türk havlusunun Amerika Birleşik Devletleri'nde (ABD) gerçekleştirdiği tanıtımları tüm hızıyla Sürdüren Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB), ABD’de yapılan Titans & Trailblazers etkinliğine sponsor oldu.

DENİB’in Türk havlusu, New York’ta

Türk havlusunun Amerika Birleşik Devletleri'nde (ABD) gerçekleştirdiği tanıtımlar, tüm hızıyla devam ediyor. Son yıllarda markalaşma çalışmalarına ağırlık veren Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) ‘Turkish Towels’ markasıyla dünyanın farklı noktalarında tanıtım faaliyetlerini sürdürüyor.

DENİB, ABD’de 16-19 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen ve ev tekstilinin lider marka temsilcilerini bir araya getiren Global Home Show kapsamında Titans & Trailblazers etkinliğine sponsor oldu.

Sektörün nabzını tutan bu önemli etkinlikte, Türk havlusunun kalitesi ve farkı vurgulandı.

Faaliyetlere ilişkin açıklama yapan DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu, şunları söyledi: “ABD’de pazar payımız her geçen dönem büyümekte. Bu büyümeye Ticaret Bakanlığımızın desteklediği ‘Turquality’ projemiz çerçevesinde, doğru tanıtım ve markalaşma ile fayda sağlamak için çaba gösteriyoruz. Böylelikle Denizli ev tekstili ürünlerinin ABD pazarında sürekliliğini ve pazar payını istikrarlı bir şekilde artırmasını hedefliyoruz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER