Heimtextil ve Techtextil Fuarı bugün dünyaya kapılarını açıyor

Heimtextil 2022, 21-24 Haziran tarihleri ​​arasında, Techtextil ve Texprocess ticaret fuarı ikilisi ile aynı zamanda, bir defaya mahsus Yaza Özel olarak gerçekleştirilecek. Katılımcılar ve alıcılar, üç uluslararası ticaret fuarı formatı arasındaki değerli sinerji etkilerinden faydalanma imkanına sahip olacak. Denizlili tekstilciler her yıl olduğu gibi bu yıl da Heimtextil 2022 Fuarı’na ‘Denizli Damgasını’ vurmaya hazırlanıyor. DRT ve Denizli Gazetesi ekibi, fuar boyunca Almanya’da Heimtextil 2022 Fuarı’ndan canlı yayınları ve birbirinden özel haberleriyle fuarın nabzını tutacak ve dünyaya aktaracak.

Heimtextil ve Techtextil Fuarı bugün dünyaya kapılarını açıyor

Denizli’yi yakından ilgilendiren, dünyanın en büyük ev tekstil fuarı konumunda olan ve her yıl ocak ayında yapılan Heimtextil Fuarı, 2 yıl sonra yeniden kapılarını ziyaretçilere aralayacak. Almanya’da yaşanan korona virüs nedeniyle ocak ayında iptal edilen Heimtextil Fuarı, 21 -24 Haziran 2022 tarihleri arasında tek seferlik yaza özel olarak gerçekleşecek. Heimtextil 2022, Techtextil ve Texprocess Ticaret Fuarı’na paralel olarak 21-24 Haziran 2022 tarihleri arasında tek seferlik yaza özel olarak gerçekleşecek. Dünyanın en büyük uluslararası ev tekstil fuarı olma özelliği taşıyan ve korona virüs nedeniyle geçtiğimiz yıl da yapılamayan Heimtextil Fuarı, 2021 yılının aralık ayında yapılan açıklama ile Almanya’da son iki haftada artan vakalar nedeniyle bu yıl da iptal edilmişti.

ÜÇ TİCARET FUARI BİR ARADA GERÇEKLEŞECEK

Denizlili tekstil sektörünün özlemle beklediği ve Almanya’nın Frankfurt kentinde yapılan Heimtextil Fuarı, bu yıl ilki yaşayacak. Messe Frankfurt’ta ziyaretçilerini ağırlayan Heimtextil Fuarı, Techtextil ve Texprocess Ticaret Fuarı’na paralel olarak 21-24 Haziran 2022 tarihleri arasında tek seferlik bir yaza özel olarak gerçekleşecek. Katılımcılar, üç ticaret fuarının paralelliği sayesinde, ulusal ve uluslararası alıcılar ilk kez tek bir yerde bir araya getirilen tekstil değer zincirinin büyük bölümleri boyunca küresel trendleri ve yenilikleri deneyimleyebilecek.

HEİMTEXTİL 2022’NİN YILDIZI TÜRKİYE VE DENİZLİ

DRT ve Denizli Gazetesi de yayınları, programları ve stantlardan özel röportajları ile Heimtextil ve Techtextil fuarına katılan Denizli firmalarını Almanya’da da yalnız bırakmayacak. DRT, Heimtextil 2022’yi adım adım izleyecek, “canlı yayınlar, fuardan haberler ve Denizli stantlarından röportajlar” ile dünyanın en önemli ev tekstil fuarını ekranlarınıza, evlerinize taşıyacak. Heimtextil 2022’nin yıldızı bu yıl yine Türkiye ve Denizli olacak.

DENİZLİ GAZETESİ FUARDA OLACAK

Denizli Gazetesi, fuara özel çalışma gerçekleştirdi. Fuara özel çıkardığı Heimtextil eki, İngilizce ve Türkçe olarak hazırlandı. Denizli Gazetesi’nin fuara özel yaptığı çalışma olan Heimtextil eki, fuarda fuar katılımcılarına ücretsiz olarak dağıtılacak.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2022, 09:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER