Merkezefendi Belediyesi’nin 2022 yılı bütçesi belli oldu

Merkezefendi Belediyesi’nin 2022 bütçesi belli oldu. Belediye Meclisi’nin Ekim Ayı toplantısında yapılan görüşmeler sonunda 2022 yılı bütçesi 435 milyon TL olarak belirlendi. Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendi ilçemizde yaşayan hemşerilerimize hizmet etmek için hazırlanan 2022 yılı bütçemiz hayırlı olsun” dedi.

Merkezefendi Belediyesi’nin 2022 yılı bütçesi belli oldu

Merkezefendi Belediye Meclisi'nin Ekim Ayı toplantısının 2. Oturumu gerçekleştirildi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ın başkanlığında toplanan mecliste 10 madde görüşüldü.

Gündem maddeleri arasında yer alan 2022 yılı bütçe görüşmeleri de tamamlandı. Müdürlük nezdinde oylamaya sunulan bütçe kabul edildi. Buna göre Merkezefendi Belediyesi’nin 2022 yılı bütçesi 435 milyon TL olarak belirlendi. Belediye Başkanı Şeniz Doğan, 2022 yılı bütçesinin Merkezefendi’ye hayırlı olmasını diledi.

Başkan Doğan, “Öncelikle bütçenin hazırlanmasında emeği geçen Başkan Yardımcılarıma, meclis üyelerimize, müdürlerimize ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bizler, hemşehrilerimize doğru bütçe ile doğru hizmetler yapmak için bu göreve geldik. Bütçeyi doğru kullanmak, doğru projeleri ilçemize kazandırmak bu dönemde çok önemli. 2022 yılı bütçemiz, oylama sonucunda 435 milyon TL olarak kabul edildi. Yeni bütçemiz ilçemize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER