Rekor promosyona imza atıldı

Eğitim-Bir-Sen Denizli Şubesi’nin yetkili sendika olarak katıldığı İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Merkezefendi ve Pamukkale İlçeleri’nde görev yapan eğitim çalışanlarının maaş promosyon ihalesinde şuana kadar ki en yüksek rakam alındı.

Rekor promosyona imza atıldı

Eğitim-Bir-Sen Denizli Şubesi’nin yetkili sendika olarak katıldığı İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Merkezefendi ve Pamukkale İlçeleri’nde görev yapan eğitim çalışanlarının maaş promosyon ihalesi yapıldı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Şube Başkanı Feyzullah Öselmiş; ihale öncesi yapılan çalışmalar, ihale esnasında atılan adımlar neticesinde 7 bin 760 TL gibi şuana kadar Denizli’de alınmış yüksek orana imza attıklarını belirtti. Öncesinde birçok bankayı ziyaret ederek, ihaleye katılmaları konusunda davette bulunduklarını belirten Öselmiş, işin mutfağında yer alan yetkili sendika olarak eğitim çalışanlarının 1 lira fazla kazanması için ihale şartlarının hazırlanmasından ihalenin son aşamasına kadar yoğun bir çalışma yürüttüklerini ifade etti. Sendikal zemini kirletenlerin kaybettiği, eğitim çalışanlarının kazandığı bir süreç olduğunu belirten Öselmiş, “Sonucun tüm eğitim çalışanlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER