Türkiye Bankalar Birliği İstişare Toplantısı Denizli’de gerçekleştirilecek

Reel sektör ile mali sektör arasındaki diyaloğun güçlendirilmesi, sorun ve önerilerin paylaşılması amacıyla düzenlenen, Türkiye Bankalar Birliği’nin Yönetim Kurulu Üyesi olan bankaların genel müdürlerinin katılacağı istişare toplantısı Denizli’de gerçekleştirilecek.

Türkiye Bankalar Birliği İstişare Toplantısı Denizli’de gerçekleştirilecek

Türkiye Bankalar Birliği’nin Yönetim Kurulu Üyesi olan bankaların genel müdürlerinin katılacağı istişare toplantısı Denizli’de yapılacak.

Bugün saat 14.00-16.00 saatleri arasında Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek toplantıya, Türkiye’nin en büyük bankalarının genel müdürleri katılacak. T.C. Ziraat Bankası A.Ş., T. Vakıflar Bankası T.A.O., T. İş Bankası A.Ş., T. Halk Bankası A.Ş., T. Garanti Bankası A.Ş., Yapı ve Kredi Bankası A.Ş., Akbank T.A.Ş., Türk Ekonomi Bankası A.Ş., T. Sınai ve Kalkınma Bankası A.Ş., T. Kalkınma ve Yatırım Bankası A.Ş., Denizbank A.Ş., genel müdür ve genel müdür yardımcısı düzeyinde temsilcileriyle istişare toplantısında hazır bulunacaklar. Denizli Ticaret Odası, Denizli Sanayi Odası ve Denizli Ticaret Borsası ortaklığıyla gerçekleşecek toplantıya katılanlar, ilgili banka yöneticilerine doğrudan sorularını iletebilecekler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER