EYMEN

Başımıza daha kötü ne gelebilir ki dediğim her şeyin daha kötüsüne şahit oldum. Burada güzel yazılar yazmayı bende çok isterdim. Ancak bu şartlarda bu durum pek mümkün değil… Çocuklar, çocuklarımız… Söz konusu çocuk olunca benim için akan sular duruyor…

İzmir'de yaşanan ve Türkiye'nin günlerce konuştuğu minik Eymen'in ölümüne ilişkin çarpıcı bir detay daha ortaya çıktı. Anne Mine Durak ve erkek arkadaşı Serkan Elçetin tarafından canice öldürülen 5 yaşındaki Eymen'in istismar ve darp görüntüleri ortaya çıktı.

Sabah'ta yer alan bilgiye göre, Serkan Elçetin'in incelenen cep telefonunda öldürülen minik Eymen hakkında cinsel içerikli iğrenç mesajlar olduğu belirlendi. Fotoğraflarda çıplak vaziyette koltuk üzerinde görünen Eymen'e öz annesi tarafından bile istismarda bulunulduğu anlaşıldı.

Mahkeme heyetinin Serkan Elçetin'in telefonunda minik Eymen'e ait istismar görüntüsü olup olmadığının tespiti için istenen bilirkişi raporu tamamlandı. Serkan Elçetin'in incelenen cep telefonunda öldürülen minik Eymen hakkında cinsel içerikli iğrenç mesajlar olduğu belirlendi. Telefonda bulunan fotoğraflarda çıplak vaziyette koltuk üzerinde görünen Eymen'e öz annesi tarafından bile istismarda bulunulduğu anlaşıldı.

Ayrıca Serkan Elçetin tarafından yazıldığı düşünülen 'Evli çocuklu çiftiz. Aramıza tek erkek alıyoruz' şeklinde de bir mesaj atıldığı belirlendi. Eymen'in yaşça büyük bir erkeğin istismarına uğradığı görüntülerin olduğu ve Mine Durak'ın Eymen ile çekilmiş videosunun da bulunduğu belirtildi. Söz konusu videoda Durak'ın, minik Eymen'i istismar ettiği görüntüler olduğu belirtildi. İncelemede, Durak'ın uyuşturucu madde yapımında kullanılan bir mekanizmayla çekilmiş video kaydının da bulunduğu tespit edildi.

Bu haberi okurken yutkunamadım. Minicik bir bedene yüklenen tarifsiz bir acı… Daha 5 yaşında 5!!!

Siz nasıl insanlarsınız ki bunu minicik bir çocuğa reva gördünüz! Ağız dolusu yazmak istediğim şeyler var. Sadece benim değil vicdanı olan tüm insanların ahirette eli yakanızda olacak!

Eymen, deniz bakışlı güzel yavrum…

Bir annenin şefkatine sahip olamadın hiç…

Keşke ama keşke aileni seçme şansın olsaymış…

Işıklar içinde uyu…

YORUM EKLE