Çardak OSB, Tüm Parsel Sahiplerini Buluşturdu

Denizli Çardak OSB Yönetim Kurulu tüm parsel sahiplerini organize sanayi bölgesinde buluşturdu. Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan İ. Okan Konyalıoğlu, amaçlarının şeffaf bir şekilde mevcut durum ile kısa, orta ve uzun dönemde yönetim kurulu olarak neler yapmayı planladıklarını katılımcılar ile paylaşmak olduğunu ifade etti.

Çardak OSB, Tüm Parsel Sahiplerini Buluşturdu

Denizli Çardak OSB Yönetim Kurulu tüm parsel sahiplerini organize sanayi bölgesinde buluşturdu. Tüm parsel sahiplerinin davet edildiği ve ülkenin en büyük araç filtresi üreticilerinden Filtorq Filtre Fabrikasında yapılan toplantının açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanı İ. Okan Konyalıoğlu, uzun zaman sonra geniş katılımlı böyle bir toplantı planladıklarını, amaçlarının şeffaf bir şekilde mevcut durum ile kısa, orta ve uzun dönemde yönetim kurulu olarak neler yapmayı planladıklarını katılımcılar ile paylaşmak olduğunu ifade etti.

Toplantı akışında, Çardak OSB Bölge Müdürü Mehmet Yeşilpınar’ın bölgeyi tanıtan sunumunun ardından Denizli İşkur Şube Müdürü Sedat Çolman, OSB’nin istihdam potansiyeline yönelik sunumunu gerçekleştirdi. Organize sanayi bölgesinin altyapı ve üstyapısına yönelik hazırlanmakta olan master plana ilişkin AGM Mühendislik firma yetkilisi Ergün Akgül tarafından yapılan sunum katılımcılar tarafından dikkatle takip edildi. Hukuk danışmanı Av. Ilgın Güler 4562 sayılı OSB Kanunu’nda yapılacak yeni düzenlemeler hakkında katılımcıları bilgilendirdi. Katılımcıların kendi durumlarıyla ilgili sorularını da cevaplayan Av. Güler, sanayicilere OSB mevzuatı açısından her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.

Toplantı sonunda, tüm katılımcılara söz hakkı verilerek organize sanayi bölgesiyle ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Katılımcılar böyle bir toplantının yapılmasından duydukları memnuniyeti ifade ederek belirli dönemlerde tekrarlanması yönündeki talebi yönetim kuruluna iletti.

                                   

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER