Denizli OSB’de şampiyonu belli oldu

Denizli Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müdürlüğü tarafından 4'üncüsü düzenlenen Geleneksel Masa Tenisi Turnuvası'nda şampiyon belli oldu.

Denizli OSB’de şampiyonu belli oldu

Denizli Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müdürlüğü, Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü İle Denizli Masa Tenisi İl Temsilciliği işbirliğiyle Denizli Organize Sanayi Bölgesi 4. Masa Tenisi Turnuvası düzenlendi. DOSB içerisindeki firmaları bir araya getiren turnuvaya bu yıl 20 Firma, 31 takım ve 146 sporcu katıldı. DOSTEM’de 5 Eylül-16 Eylül tarihleri arasında 11 gün süren turnuva Pamukkale Üniversitesi ile Deniz Tekstil Örgü İplik takımlarının final mücadelesiyle son buldu. Oldukça çekişmeli geçen final maçını kazanan Pamukkale Üniversitesi takımı şampiyonluğunu ilan etti. Denizli OSB’nin ev sahipliği yaptığı turnuvanın final gecesine Bölge Müdürü Ahmet Taş, Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Durmuş Cansever, Masa Tenisi İl Temsilcisi Erkan Döğen, DOSB’de yer alan firmaların yöneticileri ve çalışanları katıldı.

Denizli OSB’de kupa ve ödüller sahiplerini buldu

Final müsabakalarının ardından kupa ve madalya törenine geçildi. Şampiyon takım ve dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları düzenlenen törenle takdim edildi. Törende önce katkılarından dolayı Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Başkanı Musa Güner ve hakemlere birer plaket takdim edildi. Dereceye giren takımlar; 1’inci Pamukkale Üniversitesi, 2’nci Deniz Tekstil Örgü İplik, 3’üncü Akürün Tekstil A ve Bahar Tekstil A Takımları’na, ayrıca turnuvanın en centilmen takımı Tosunoğlu Tekstil A Takımı’na, turnuvanın en centilmen bayan sporcusu Deniz Tekstil Konfeksiyon Firması Takımı’ndan Gülşah Çalışkan’a, Turnuvanın En Centilmen Sporcusu Gökhan Tekstil’den Mevlüt Tuğan’a kupa, madalya ve ödülleri verildi. Takım müsabakalarında Klasman Grubu’nda dereceye giren firmalar ise 1. Akürün Tekstil B Takımı’na, 2. Başaranlar Mermer’e 3. Altınbaşak Tekstil ve Fatih Profil B Takımları’na da ödülleri protokol tarafından verildi.

“Güzel ve çekişmeli bir turnuva oldu”

Turnuva hakkında açıklamalarda bulunan Bölge Müdürü Ahmet Taş; “Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğümüzce her yıl geleneksel olarak yapılan amatör spor etkinlikleri kapsamında, Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Masa Tenisi İl Temsilciliği ile ortaklaşa düzenlenen Denizli Organize Sanayi Bölgesi 4. Geleneksel Masa Tenisi Turnuvası’nın finaline geldik. Güzel ve çekişmeli bir turnuva oldu. Bölgemiz firmalarında çalışanların birbiriyle tanışmalarını, kaynaşmalarını sağlamak ve aralarındaki dayanışmayı arttırmak amacıyla düzenlenen masa tenisi turnuvası tatlı bir rekabet ortamında, centilmenlik içerisinde oynanmıştır. Bu turnuvayı yaparken turnuvamız boyunca desteklerini bizlerden esirgemeyen; Denizli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanımıza ve Yönetim Kurulu Üyelerimize, Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüze, Turnuvada görev alan hakemlerimize Turnuvaya katılan tüm takımlarımıza ve sporcularımıza teşekkür ediyorum” dedi. Masa tenisi final müsabakalarına katılan tüm sporcular, protokol ve misafirler toplu fotoğraf çekiminin ardından ödül töreni sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER