DESİAD’dan başkente çıkarma

Denizli Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği, Ankara’ya giderek adeta çıkartma yaptı.

DESİAD’dan başkente çıkarma

Denizli Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği (DESİAD) Ankara’ ya çıkartma yaptı. Anıtkabir’de Ata’nın huzurunda çelenk koyarak başlayan ziyaret, şeref defterine Dernek Başkanı İbrahim Şenel’in DESİAD adına yazdığı yazı ve tören ile devam etti. Anıtkabir sonrası TBMM’de AK Parti Denizli Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Cahit Özkan başkanlığında Denizli Vekilleri Şahin Tin, Ahmet Yıldız ve Nilgün Ök ile Denizli ve bölgesel konulara yönelik toplantı yapıldı.

Ziyaretlerde daha sonra CHP Genel Merkezi’nde Denizli Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca ev sahipliğinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak ile güncel konular üzerinde değerlendirmelerde bulunuldu.

DESİAD Heyeti, İyi Parti Genel Merkezi’nde Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, Genel Başkan Yardımcıları Burak Akburak ve Cihan Paçacı ile de görüşmelerde bulundu. Son olarak DESİAD Yönetimi, Deva Partisi Genel Merkezi’nde Genel Başkan Ali Babacan, Genel Başkan Yardımcıları İbrahim Çanakçı, Birol Aydemir ve Denizli İl Başkanı Bekir Kırar ile de istişarelerde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER