Kadınlar ‘Büyük Türkiye Yolunda’ Denizli’de Buluştu

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı’nca hayata geçirilen "Kadınlarla Büyük Türkiye Yolunda" buluşmasının Denizli ayağı Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Toplantıda açıklamalarda bulunan AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, “Hayallerinize kapı açmak için buradayız” dedi.

Kadınlar ‘Büyük Türkiye Yolunda’ Denizli’de Buluştu

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir ve Genel Merkez Kadın Kolları Birim Başkanları’ndan oluşan heyet, Türkiye genelinde "Kadın Emeği Türkiye'nin İstikbali” adı altında kadınlarla buluşmayı sürdürüyor. "Kadınlarla Büyük Türkiye Yolunda" buluşmasının Denizli ayağı Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi Özay Gönlüm Salonu’ndaki buluşmaya; “AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Denizli Kadın Kolları Başkanı Feride Kabadayılar, DİKAB Başkanı Nimet Kaçan, girişimci kadınlar ile AK Parti Kadın Kolları üyeleri ve diğer davetliler katıldı.

“Hayallerinize kapı açmak için buradayız”

Toplantıda açıklamalarda bulunan AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir; “ Denizli benim için ayrı bir yere sahiptir. Denizli’de çok kıymetli dostlarım mevcuttur. Buraya her gelişimde büyük bir enerji ile ayrılıyorum. Hayallerinize kapı açmak için buradayız. AK Parti Kadın Kolları olarak devraldıkları gelenek ile saha programlarına Hakkâri ile başladık. Denizli 13. ilimiz. Biz gittiğimiz ilin kadınlarına, kırsal kalkınma ve kadın emeğine yönelik, bir proje, bir gelecek bırakarak ayrılmak istiyoruz. Onun için "Kadın Emeği Türkiye'nin İstikbali Buluşmaları" yapıyoruz. 81 ilde bunu projelendirdik" ifadelerinin kullandı.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı Denizli Milletvekili Nilgün Ök ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantının devamında hayallerini gerçekleştirmiş girişimci kadınların tecrübeleri paylaşıldı ve ilgili kurumlar kadınlara yönelik destek ve hibe programlarını anlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER