Kitap bağışına büyük destek

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından ceza ve infaz kurumlarındaki kütüphaneler için düzenlenen ‘Bir Kitap Bir Umut’ kitap toplama kampanyasına destek MHP Pamukkale İlçe Teşkilatı’ndan geldi.

Kitap bağışına büyük destek

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından ceza ve infaz kurumlarındaki kütüphaneler için düzenlenen ‘Bir Kitap Bir Umut’ kitap toplama kampanyası, adliye binası önünde açılan stantta devam ediyor. Her gün onlarca kitabın bağışlandığı kampanyaya bir destek de MHP Pamukkale İlçe Teşkilatı’ndan geldi. İlçe yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyelerinin desteğiyle kısa sürede toplanan 114 kitap, MHP Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri tarafından adliye binası önündeki stantta teslim edildi.

“Kitap okumayı, eğitimi ve kültürü önemsiyorum”

Hikaye, roman, dünya klasikleri olmak üzere 114 kitabı cezaevlerindeki kütüphaneler için bağışladıklarını anlatan Başkan Yılmaz, kitap okumanın yeni bilgiye ulaşmanın önemini çok iyi bildiklerini söyledi. Başkan Yılmaz, “Ceza infaz kurumu kütüphaneleri için kitap bağış kampanyasına biz MHP Pamukkale İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri’yle birlikte küçük de olsa katkıda bulunmayı doğru bulduk. Kitap okumayı, eğitimi ve kültürü önemsiyorum. Değerli ve önemli buluyorum. Bu projede emeği geçen, katkı koyan, fikir örneği olan Adalet Bakanlığı’nın tüm mensuplarına teşekkür ediyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER