Mercedes’in EQS ve EQE modelleri beğeni topladı

Mercedes-Benz Denizli Hastalya Otomotiv’in ‘Yıldızları test etmeye hazır mısınız?’ sloganıyla tanıtımını gerçekleştirdiği Mercedes’in EQS ve EQE modelleri, büyük beğeni topladı.

Mercedes’in EQS ve EQE modelleri beğeni topladı

Mercedes-Benz Denizli Hastalya Otomotiv, ‘Yıldızları test etmeye hazır mısınız?’ sloganıyla Mercedes’in EQS ve EQE modellerinin tanıtımını gerçekleştirdi. Hastalya Denizli Showroom’da gerçekleştirilen etkinliğe ilgi büyük olurken; davetliler, test sürüşü için adeta kuyruğa girdi. Çok sayıda Mercedes tutkunu araçları yakından görmek fırsatı bulurken, EQS ve EQE modellerinde gücü ve konforu da test etti. Mercedes-EQ markasının yaşam dostu elektrikli araçları EQS ve EQE modelleri 600 kilometreyi aşan menzilleri ile sınıfında fark yaratırken, elektrikli otomobillere özgün tasarımın yanı sıra, hem lüks hem de teknolojinin bir arada olduğu araçlar doğa dostu olmasıyla dikkat çekti.

“Talepler yoğun”

Etkinlikte konuşan Otomobil ve HTA Satış Müdürü Pınar Öngeren, “Doğayı korumayı hedeflemiş bir kurumun çatısı altında olmaktan çok mutluyuz. Mercedes EQ markamızla hem dünyayı daha sürdürülebilir yere getirmek, hem de kalite, lüks ve teknoloji bir araya getirerek deneyimlemek istiyoruz. Talepler inanılmaz fazla ve yoğun. Gerçekleştirilen test sürüşüne de katılım beklediğimizden çok daha fazla oldu. Açıkçası bu aracı almak isteyenler beklemek zorunda. Geri dönüşlerde çok olumlu şekilde ilerliyor. ‘Olumsuz’ diyebileceğimiz hiçbir şey yok. Bize ulaşanlar, fiyat noktasında da durumu makul karşılıyorlar. Normal E serisi bir araç 2 milyon 250 bin lira iken, elektrikli otomobili 2 milyon 700 bin liraya alabilirler” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER