MHP Pamukkale, Mehmet Ali Yılmaz’la yola devam” dedi

MHP Denizli Teşkilatı’nda ilk ilçe kongresi Pamukkale’de yapıldı. Tek listeyle gerçekleştirilen genel kurulda mevcut Başkan Av. Mehmet Ali Yılmaz, güven tazeledi.

MHP Pamukkale, Mehmet Ali Yılmaz’la yola devam” dedi

MHP Denizli Teşkilatı’nda kentin en kalabalık merkez ilçe konumunda olan Pamukkale’de kongre heyecanı yaşandı. Lara Düğün Salonu’nda yapılan kongrenin divan başkanlığını; MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan yaptı. Tek liste ile gidilen kongrede 400 delege sandık başına gitti. Mevcut Başkan Mehmet Ali Yılmaz, yeniden başkan seçilerek, güven tazeledi.  Kongreye; MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Av. Gülay Özcan, MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, MHP Pamukkale İlçe Başkanı Av. Mehmet Ali Yılmaz, MHP Merkezefendi İlçe Başkanı Av. Mehmet Altıntaş ve delegeler katıldı.

“İLÇE KONGRELERİMİZİ EYLÜL SONU GİBİ BİTİRMEYİ HEDEFLİYORUZ”

Kongre öncesi açıklamalarda bulunan MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk; “Pamukkale İlçe Kongre’siyle ilçe kongrelerimize başlıyoruz. Partimize ve Denizli’mize hayırlı olsun. Genel başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin işaretiyle Türkiye’de ilk ilçe kongremiz 9 Ağustos’ta Samsun’da İlkadım ilçemizde başladı. Olağan genel kurullarda korona virüs önlemlerini göz önünde bulundurduk,  önlemlerimizi de almış bulunmaktayız. Bayram havasında olmasını isterdik ancak salgınla mücadele ediyoruz. Kongrelerimizde sadece delege ve seçim kurulu personelleri katılacak. Dışarıdan davetli almayacağız. Başka partiden misafirlerimiz maalesef katılamıyor. Güzel bir genel kurul süreci yaşayacağız. İlçe kongrelerimizi eylül sonu gibi bitirmeyi hedefliyoruz. Kasım aralık ayında da İl Kongremizi gerçekleştirmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

“ÜLKÜCÜ VE MİLLİYETÇİ CAMİAYA HAYIRLI OLSUN”

Pamukkale halkına hizmet için yola çıktığını belirten MHP Pamukkale İlçe Başkanı Av. Mehmet Ali Yılmaz; “Pamukkale ilçemizin 3. olağan kongresini gerçekleştiriyoruz. Ülkücü ve milliyetçi camiaya hayırlı olsun. Pamukkale ilçesine katkı sağlamak, hizmet etmek, teşkilat çalışmalarını yürütmek, üye sayılarını arttırmak adına bu yoldayız. Türk milliyetçileri milletimizin bekası için mücadele vermektedir. Ülkülerimiz sevda, ülkülerimiz bayrak. Kim ne yaparsa yapsın yolumuzda kararlı bir şekilde yürümeliyiz ve ülkemizin geleceği için çalışmalıyız. Ne mutlu Türküm diyene. Kongreye katılan herkese teşekkür ediyorum. Denizli kent siyasetine, Pamukkale halkına hizmet etmek için buradayız. Şimdiden kongremiz hayırlı olsun” dedi.

İŞTE YENİ YÖNETİM

Başkan Yılmaz’ın yeni yönetimi, şu isimlerden oluştu: Kamil Tunç, Musa Balık, Hüseyin Kılınç, Bünyamin Durak, Murat Korkmaz, Seyhun Türk, Yasin Kenduz, Hüseyin Öz, Yılmaz Kundakçı, Yusuf Özen, Özkan Sulayıcı, Süleyman Gürcan, Mehmet Kayhan, Mehmet Salih Karaca, Yunus Emre Koçak, Gültekin Kızılkayalı, İhsan Aybey, Hüseyin Acat, Ümit Alcalık, H.Fazilet Netoğlu, Gülnihal Dumlupınar ve Muktedir Öz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER