Sarayköy Belediyesi zabıtası para dolu kayıp çantayı sahibine teslim etti

Sarayköy İlçesi’nde sahibinin bir pazar tezgâhında unuttuğu çanta, zabıta ekibi tarafından yapılan çalışmayla bulundu. 55 yaşındaki Ali Olgun, içerisinde 15 bin lira para ile 10 bin lira değerinde altının yer aldığı çantasına kavuşunca büyük mutluluk yaşadı.

Sarayköy Belediyesi zabıtası para dolu kayıp çantayı sahibine teslim etti

Sarayköy İlçesi’nde sahibinin bir pazar tezgâhının yanında unuttuğu çanta, zabıta ekibi tarafından yapılan çalışmayla bulundu. İçerisinde 15 bin lira para ile 10 bin lira değerinde altının yer aldığı çantasına kavuşan sahibi büyük mutluluk yaşadı.

Denizli'nin Sarayköy İlçesi’ne otomobil satın almak için gelen 55 yaşındaki Ali Olgun içerisinde 15 bin lira para ve 10 bin lira değerinde altın bulunan çantasını Sarayköy Belediyesi Kapalı Pazar Yerinde kaybetti.

İlçe pazarının kurulduğu 15 Ağustos 2020 Cumartesi günü gerçekleşen olayda Olgun, pazar alanında görev yapan Sarayköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekibinden yardım istedi.

Dedektif gibi iz süren zabıta ekibi Olgun'un pazar yerinde bulunduğu anı adım adım güvenlik kameralarından takip etti.

Yaklaşık 1 saatlik takibin ardından Olgun'un çantayı bir pazar tezgâhının yanında unuttuğu tespit edildi. Zabıta ekibi çantayı unutulan yerden alarak Olgun'a teslim etti.

Kayıp çantasına kavuşmanın sevincini yaşayan Olgun, zabıta personellerine teşekkür ederek, "Alışveriş için girdiğim pazar yerinde çantamın yerinde olmadığını fark edince çok endişelendim. Hemen zabıta ekiplerine koştum. Çantamın bulunması için adeta seferber oldular. Yapılan arama çalışmalarının ardından çantam bulundu. Çok sevinçliyim" dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2020, 10:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211