Selim Kasapoğlu, AYSİAD üyeleriyle buluştu

Denizli Sanayi Odası Başkan Vekili ve başkan adayı Selim Kasapoğlu, Avrasya Yönetici Sanayici ve İş Adamları Derneği ( AYSİAD) üyeleriyle bir araya gelerek projeleri hakkında bilgilendirmede bulundu.

Selim Kasapoğlu, AYSİAD üyeleriyle buluştu

Denizli Sanayi Odası (DSO), meslek komitesi seçimleri 4 Ekim’de yapılacak. Başkanlık görevine talip olan DSO Başkan Yardımcısı Selim Kasapoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Avrasya Yönetici Sanayici ve İş Adamları Derneği ( AYSİAD) üyeleriyle bir araya geldi. Denizli Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılan toplantıda Selim Kasapoğlu; üyelere, projeleri hakkında bilgiler aktardı. Toplantı öncesinde açıklamalarda bulunan Selim Kasapoğlu; “Seçim sürecimiz son hızıyla devam ediyor. 2 haftadan az bir zaman kaldı. Bugün AYSİAD’ın davetlisiyiz, AYSİAD üyeleriyle beraber olacağız. Onlara projelerimizi, hedeflerimizi, neler yapmak istediğimizi anlatacağız. Güzel ve keyifli bir süreç. Baştan beri iyi gidiyor. Sahada umutluyuz. Sahadan gelen tepkilerden mutluyuz. Denizli için yeni bir dinamizm, hareket oluştu. Denizli’ye bir renk getirdiğimizi düşünüyoruz. İnşallah seçim sürecini kazasız, belasız, sıkıntısız şekilde atlatırsak, Denizli’ye bir değişiklik getirmiş olabileceğimizi düşünüyorum. Bu işte de ilk ateşi biz yaktığımız için mutluyuz. Umarım bu süreç bu şekilde devam eder” diye konuştu.

 

“Denizli, Türkiye Cumhuriyeti’nin bir lokomotifi”

Heyecanlı olduklarını ifade eden AYSİAD Başkanı Mahmut Catlık ise şunları kaydetti: “Denizli, Türkiye Cumhuriyeti’nin bir lokomotifi. Bu nedenle sanayicilerimizle, birçok sektörle bir arada olup, Sayın Başkanların hayallerini dinlemek, üyelerimizle onları buluşturmak, bizim için çok önemli. Sivil toplum kuruluşları, sürece odalarla işbirliği halinde devam ediyorlar. Onlarla birçok proje üretiyoruz. Onların hayallerini dinleyeceğiz. Üyelerimiz de Selim Bey’in projelerini öğrenecekler. Kendileri de buna göre karar verecekler. Bu heyecanlı süreci hep beraber yaşayacağız.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER