Selim Kasapoğlu, inovasyon kampında gençlerle buluştu

Denizli Sanayi Odası Başkan Vekili ve iş insanı Selim Kasapoğlu, Mustafa Kaynak Anadolu Lisesi öğrencilerinin gerçekleştirdiği OURCASE MKAL’22 İnovasyon Kampı’nda gençlerle bir araya geldi.

Selim Kasapoğlu, inovasyon kampında gençlerle buluştu

Geçtiğimiz günlerde Denizli Sanayi Odası’nın (DSO) yeni dönemi için başkanlığa adaylığını açıklayan ve haziran ayından bu yana seçimlerle ilgili çalışmalarını sürdüren DSO Başkan Vekili ve iş insanı Selim Kasapoğlu, bu sefer gençlerle bir araya geldi. Mustafa Kaynak Anadolu Lisesi öğrencilerinin gerçekleştirdiği OURCASE MKAL’22 İnovasyon Kampı’nda gençlerle buluşan Selim Kasapoğlu, deneyimlerini paylaşmak ve onların gelecek planlarına ışık tutmak için öğrencilerle sık sık bir araya gelmeye çalıştığını ifade etti.

Selim Kasapoğlu, “Bildiğiniz üzere yoğun geçen seçim dönemi içerisindeyiz, böyle bir dönemde genç arkadaşlarımızla birlikte olmak bize güzel enerji verdi. Onlarla günümüzü, geleceği, inovasyonu ve sürdürülebilirliği konuşmaktan ayrıca mutluluk duydum. Çünkü Denizli’nin geleceği; inovasyonda ve yenilikte. İnşallah önümüzdeki süreçte bununla ilgili çok önemli projelere imza atacağız. Tabi bu süreçte gençlerle de ortak çalışmalar yapacağız. Genç arkadaşlarımın yaklaşımları, vizyonu hayranlık vericiydi. Türkiye’nin ve Denizli’nin geleceği emin ellerde” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER