Vali Atik’ten Çal ve Bekilli’ye ziyaret

1 Haziran itibariyle normalleşme sürecinin başlamasının ardından ilçe ziyaretlerine kaldığı yerden devam eden Denizli Valisi Ali Fuat Atik, bu kapsamda bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Bekilli ve Çal İlçeleri’ne gitti.

Vali Atik’ten Çal ve Bekilli’ye ziyaret

Denizli Valisi Ali Fuat Atik, 1 Haziran’dan itibaren başlanan normalleşme süreciyle birlikte ilçe ziyaretlerine kaldığı yerden devam ediyor. Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Bekilli ve Çal İlçeleri’ne giden Vali Atik’e, ziyaretlerde İl Emniyet Müdürü Kenan Yıldız ve İl Jandarma Komutanı Veysel Yanık eşlik etti. İlk olarak Bekilli’ye giden Vali Atik ve beraberindekiler, Kaymakam Vekili İrem Baha Yağan ile diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Kaymakamlık makamına geçen Vali Atik, ilçenin genel durumu ve ilçede Kovid-19’la ilgili yürütülen çalışmalar hakkında brifing aldı. Bekilli Belediyesi’ni ziyaret eden Vali Atik, Belediye Başkanı Mustafa Çoban’dan ilçede yürütülen çalışmalar ve ilçeye yapılan yatırımların son durumları hakkında bilgi aldı. Son olarak  İlçe Emniyet Amirliği ile İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret eden Vali Atik, güvenlik güçlerinden halkın güvenliği ve huzuruna yönelik ilçede yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bekilli İlçe ziyaretinin ardından Çal’a geçen Vali Atik ve beraberindekiler, İlçe Kaymakamlığı’nı ziyaret etti. Vali Atik, Kaymakam Selin Sarı’dan ilçenin genel durumu ve pandemi süreci ile ilgili yürütülen çalışmalar hakkında brifing aldı. Kaymakamlık ziyaretinin ardından Çal Belediyesi'ne geçen Vali Atik, Başkan Fethi Akcan’dan ilçede yürütülen çalışmalar ve ilçeye yapılan yatırımların son durumları hakkında bilgi aldı. Vali Atik, Çal ziyaretinde Halk Eğitim Merkezi kursiyerlerinin hazırladığı el sanatları ürünlerin bulunduğu sergiyi gezdi. Son olarak İlçe Emniyet Amirliği ile İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret eden Vali Atik, güvenlik güçlerinden halkın güvenliği ve huzuruna yönelik ilçede yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi alarak ilçe ziyaretini tamamladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER