10 BİN TL'YE VARAN BÜYÜK AVANTAJLAR

10 BİN TL'YE VARAN BÜYÜK AVANTAJLAR

Hyundai Assan, bir başka avantajlı satış kampanyasına daha imzasını atıyor. 23 Mayıs’a kadar geçerli olacak bu özel avantajlar dahilinde i20, i30, Elantra ve Tucson modellerinde 10 bin TL’ye varan indirimler yapılıyor.

Ürettiği şık ve kaliteli otomobillerle otomotiv dünyasının yükselen yıldızı olan Hyundai, 23 Mayıs’a kadar Hyundai sahibi olmak isteyenlere çok özel avantajlar sunuyor. Hyundai’nin popüler modelleri i20, i30, Elantra ve Tucson’da geçerli olan 10 bin TL’ye varan indirimler, yılın en önemli kampanyalarından biri olarak öne çıkıyor. İndirim kullanmayıp kredi seçeneklerini değerlendirmek isteyen tüketiciler için de Hyundai, i20’nin tüm versiyonlarında geçerli olmak üzere 20 bin TL 15 ay kredi için 0 faiz seçeneği sunuyor. Yine aynı şartlarla, Elantra ve Tucson modellerindeyse 40 bin TL kredi için 12 ay 0 faiz seçeneği bulunuyor. Tüm Türkiye’deki Hyundai Yetkili Satıcıları’nda geçerli olan kampanyanın Denizli ayağını; Hyundai Turkuaz Plaza yürütecek.

“ARAÇ ALMANIN TAM ZAMANI”
Kampanya hakkında görüşlerini bildiren Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker, “Döviz kurlarının gün içinde sürekli sert iniş ve çıkış yaptığı bir dönemde, böylesine özel bir kampanya yaparak birçok kişinin yeni bir otomobil sahibi olması adına fırsatlar sunuyoruz. Ayrıca indirim yerine kredi seçeneklerini değerlendirmek isteyen müşterilerimiz için de 0 faiz imkanı sunuyoruz” dedi.

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER