13’üncü Meslek Komitesi çalışmalarını sürdürüyor

Denizli Ticaret Odası (DTO) 13’üncü Meslek Komitesi, üye ziyaretlerini ara vermeden sürdürüyor. Komitedeki isimleri özverili çalışmalarından dolayı kutlayan DTO Başkanı Erdoğan, “Komitelerimizle üyelerimizi iş yerlerinde ziyaret etmeye devam ediyoruz. Onları dinliyor, çalışmalarımız hakkında bilgilendiriyoruz” dedi.

13’üncü Meslek Komitesi çalışmalarını sürdürüyor

Konut ve işyeri yapı kooperatifleri ile emlak müşavirliği faaliyetlerinde bulunan firmaların üye olduğu Denizli Ticaret Odası’nın (DTO) 13’üncü Meslek Komitesi, meslektaşlarını ziyaret ederek; mesleklerindeki gelişmeler, beklentiler ve yürüttükleri faaliyetlerle ilgili görüşüyor. İşverenlerin önerilerini dinleyip not alıyor. Ziyaretlerde, DTO 13. Meslek Komitesi Başkanı Volkan Gürsoy ile birlikte Komite Başkan Yardımcısı Coşkun Emik ile Komite Üyesi Hakan Arıkan da yer alıyor. Üçlü bu kez, Ateş Gayrimenkul, Balaman Gayrimenkul İnşaat, TurPa Emlak Bilgi Merkezi Atilla İnşaat ve Taahhüt ile Mat Gayrimenkul İnşaat’ı ziyaret etti. DTO üyesi Gayrimenkul Danışmanı Harita Kadastro Teknikeri Ufuk Çağlı, TurPa Yenişehir Temsilcisi Aytaç Atilla, Balaman Gayrimenkul İnşaat Sahibi Şahin Balaman ve Gayrimenkul Danışmanı Murat Çokdan’la iş yerlerinde bir araya gelen komite üyeleri, mesleki konularda görüş alışverişinde bulundu. Uğradıkları yerlerde, işverenler ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirirken, Ateş Gayrimenkul Danışmanı Ufuk Çağlı, “Denizli Ticaret Odası'nın tabela olmaktan çıktığını gördük bu bizi mutlu etti” dedi. Mat Gayrimenkul İnşaat Danışmanı Murat Çokdan ise, “İşletmemizde ziyaret edip istişareye açık olduğunuzu görmek, bizleri hem mutlu etti hem de heyecanlandırdı” diye konuştu.

“BİZE İLETİLEN KONULARIN TAKİPÇİSİYİZ”

Meslektaşlarıyla her fırsatta buluşup görüştüklerini anlatan Komitesi Başkanı Gürsoy, korsan emlak müşavirliğini önlemek için büyük bir çabalarının bulunduğuna dikkat çekti. Gürsoy, “Onların, resmiyette bütün yükümlülüklerini yerine getirip, hak ederek kazanç sağlamaya çalışan meslektaşlarımızı mağdur etmelerine izin vermeyeceğiz. Meslektaşlarımız da bu konuda bize yardımcı oluyorlar. Başta odamızda kaydı bulunanlar olmak üzere meslektaşlarımızın Mesleki Yeterlilik Belgeleri’ne bir an önce ulaşmaları ve mesleğimize bir standart gelmesi için de özel bir çabamız var. Bununla ilgili yasal bir düzenlemeye de gidilmeli. Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Uğur Erdoğan da bu çalışmalarımızda bizlere büyük destek veriyor. Kendisine teşekkür ediyoruz. Meslektaşlarımızı da gittiğimiz yerlerde duyarlılıklarından dolayı kutluyoruz. Ziyaretlerimizi de bir takvime bağlı olarak, zaman zaman da bu listemize sürpriz eklemelerde bulunarak, kesintisiz sürdüreceğiz” dedi.

“ÜYELERİMİZ, BİZİM VAROLUŞ AMACIMIZDIR!”

13’üncü meslek komitesi başkanı ile üyelerinin, özverili çalışmalarıyla örnek olduklarını vurgulayen DTO Başkanı Uğur Erdoğan, onların gayretlerinin kendilerini de daha iyisini yapma, daha güzeline ulaşmaya teşvik ettiğini anlattı. Komitelerin çalışmalarıyla ilgili bir değerlendirmede bulunan Başkan Erdoğan, şunları söyledi: “İşlerinin ve özel hayatlarının yanında odamızdaki çalışmalarını da aksatmadan sürdüren komitelerimize, kolaylıklar ve başarılar diliyorum. ‘Üyelerimiz bizim varoluş amacımızdır’ düsturuyla yola çıktığımız ilk günden bu yana hiç aksatmadığımız gibi, komitelerimizle üyelerimizi iş yerlerinde ziyaret etmeye devam edeceğiz. DTO 13. Meslek Komitesi üyelerimiz de, meslektaşlarına yönelik ziyaretlerini bir takvim dahilinde sürdürüyorlar. Üyelerimizle, sektörlerindeki ve ticaretteki gelişmeleri değerlendiriyorlar. Onların talep ve beklentilerini dinliyor. Odamızın faaliyetlerini aktarıp, fikir alışverişinde bulunuyorlar. Bizlere ilettikleri konuların elbirliğiyle takipçisi ve çözüm ortağı oluyoruz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221