15 İŞ ADAMINA TAHLİYE KARARI...

Denizli'de Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) finans kaynakları ve il yapılanmasına ilişkin 146 sanıklı işadamları davasında 15 tutuklu işadamı tahliye edildi ve sanıkların yurt dışına çıkışlarının önlenmesi amacıyla adli kontrol tedbiri uygulanmasına karar verildi.

15 İŞ ADAMINA TAHLİYE KARARI...

Denizli'de Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) finans kaynakları ve il yapılanmasına ilişkin 146 sanıklı işadamları davası, 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nce Kongre ve Kültür Merkezi’ndeki salonda görüldü. Davaya; tutuklu ve tutuksuz sanıklar ile avukatları katıldı. Davada ara karar açıklandı ve 15 tutuklu tahliye edildi ve sanıkların yurt dışına çıkışlarının önlenmesi amacıyla adli kontrol tedbiri uygulanmasına karar verildi. 

Tahliyesine karar verilen isimler de şöyle:

Ali İhsan Keyik, Bekir Yürekli, Erdal Erikoğlu, Fatih Gülseven, Gökhan Erkol, Kamil Erdem, Mahmut Aydoğan, Malik Cula, Niyazi Durukan, Ramazan Ceylan, Sadullah Cengiz, Muhammet Mutluel, Sibel Can, Havana Genç ve Ayşe Seyrek.

Davada; O.S., E.B., Y.K., A.E.K., Y.C.Y., M.G., C.A., H.Ö., O.B., O.K., T.Ç., İ.O., A.U., M.T., E.Y. ve M.Y.'nin tutukluluk hallerinin devamına karar verildi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER