15 MAYIS MAHALLESİ SAKİNLERİ İFTARDA BULUŞTU

15 MAYIS MAHALLESİ SAKİNLERİ İFTARDA BULUŞTU

15 Mayıs Mahallesi sakinleri 500 kişilik iftar yemeği verdi. Geleneksel hale gelen ve 3’üncüsü gerçekleştirilen yemekte ramazan heyecanı yeniden yaşatıldı.
15 Mayıs Mahallesi, Denizli’nin önde gelen firmalarından Volkan Elektrik’in öncülüğünde iftar yemeğinde buluştu. Çok sayıda mahalle sakini ve davetlinin katıldığı yemekte, ramazanın heyecanı ve coşkusu hep birlikte yalandı.

“ALLAH KABUL ETSİN”
İftar programında konuşan Volkan Elektrik sahibi Ali Karataş, “ Bizim ve komşularımızın katkılarıyla burada güzel bir iftar yemeği verdik. Allah kabul etsin. Bugünde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Allah kabul etsin. Hayırlı ramazanlar” dedi. Volkan Elektrik personeli Rıfkı Ertaş da, “ Herkese hayırlı ramazanlar diliyorum. Komşularımızın ellerine kollarına sağlık. Bu sene katılım çok güzel, geçtiğimiz yıla oranla daha iyi. Seneye daha da iyi olacaktır. Ben şimdiden herkesin ramazanlarını kutluyorum” diye konuştu.15 Mayıs Mahallesi sakinleri de , “ Çok uzun uğraşlar sonucu iftar yemeğimizi gerçekleştirdik. Güzel de yoğunluk var. Her sene bu ilginin artarak devam etmesini istiyoruz. Tüm İslam aleminin ramazanını kutluyoruz” şeklinde konuştular.

 

İBRAHİM ALAYONT-MEHMET ÜNLER

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner193