15 TEMMUZ'DA YAŞADIKLARINI KALEME ALDILAR

İhanet çetesi FETÖ’nün 15 Temmuz 2016’da gerçekleştirdiği hain darbe girişiminin 2. yıldönümünde de meydanları dolduran vatandaşlar, Denizli Büyükşehir Belediyesinin hazırladığı 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Hatıra Defteri'ne bir kez daha o karanlık gecede yaşadıklarını anlattı.

15 TEMMUZ'DA YAŞADIKLARINI KALEME ALDILAR

15 Temmuz 2016'da gerçekleştirilen hain darbe girişiminin ardından 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı'nda kurulan ve Denizlililerin darbe girişimine karşı verdikleri demokrasi mücadelesi konusunda anılarının yazıldığı demokrasi kürsüsü, karanlık gecenin 2. yıldönümünde de kuruldu. Darbe girişiminin 2. yıldönümünde de 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nı boş bırakmayan Denizli halkı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Hatıra Defteri'ne bir kez daha milli iradeye olan bağlılıklarını paylaşarak, 15 Temmuz gecesi yaşadıklarını kaleme aldı.

VATANDAŞLAR TERÖR ÖRGÜTÜNE TEPKİLERİNİ DİLE GETİRDİ
7'den 70'e çok sayıda vatandaş 15 Temmuz Demokrasi Nöbeti Hatıra Defteri'ne vatana olan bağlılıklarını anlatarak, ihanet şebekesi FETÖ'ye karşı en sert şekilde tepkilerini dile getirdi.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER