2 KADIN 1 ERKEK VE 3 BAŞARI ÖYKÜSÜ

2 KADIN 1 ERKEK VE 3 BAŞARI ÖYKÜSÜ

ADÜ İdealist Öğrenciler Topluluğu tarafından sürdürülen “iş hayatında başarı seminerleri” serisinin son konukları Karacasu İlçesinin Kadın Kaymakamı Güher Sinem Büyüknalçacı ile Denizli Merkezli Akça Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erol Akça ve Karacasu ilçesi Kadın Savcısı Zuhal Solmaz oldu. 

Seminerde; Karacasu’nun Kaymakam Güher Sinem Büyüknalçacı bir kadın mülki idari amiri olarak görevi ve iş hayatını anlatırken, Denizlili İşadamı Erol Akça ise “sıfırdan zirveye” yükseliş öyküsünün ayrıntılı sunumunu yaptı. Kadın Savcı Zuhal Solmaz da üniversite öğrencilerinin merak yüklü ve ilginç sorularını yanıtladı.

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) İdealist Öğrenciler Topluluğu tarafından sürdürülen “iş hayatında başarı seminerleri” serisinin son konukları Karacasu İlçesinin Kadın Kaymakamı Güher Sinem Büyüknalçacı ile Denizli Merkezli Akça Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erol Akça oldu.  ADÜ, Buharkent Meslek Yüksek Okulu Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen organizasyona davetli olarak katılan Karacasu’nun kadın Savcısı Zuhal Solmaz da, seminer programına dahil edildi ve burada bir konuşma yaparak öğrencilerin sorularını yanıtladı. 

EROL AKÇA’DAN “SIFIRDAN ZİRVEYE” ÖYKÜSÜ 
Buharkent’teki seminer katılımcılarının özellikleri ve yaptıkları işlerin içeriği ve öyküleri nedeniyle büyük ilgi gördü. Karacasu İlçesi’nin en üst düzeydeki iki mülki, idari ve adli amiri ile Denizli’nin önde gelen firmalarından Akça Şirketler Topluluğu yöneticisi işadamının başarı öyküleri üniversite öğrencileri tarafından büyük ilgi ve can kulağı ile izlendi. 

KARACASU’YU 2 KADIN YÖNETİYOR
ADÜ Buharkent Meslek Yüksek Okulu Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen seminerde; Karacasu’nun Kadın Kaymakamı Güher Sinem Büyüknalçacı bir kadın mülki idari amiri olarak görevi ve iş hayatını anlatırken, Denizlili İşadamı Erol Akça ise “sıfırdan zirveye” yükseliş öyküsünün ayrıntılı sunumunu yaptı. Karacasu ilçesinin Kadın Savcısı Zuhal Solmaz da üniversite öğrencilerinin merak yüklü ve ilginç sorularını yanıtladı. Buharkent’teki ADÜ İdealist Öğrenciler Topluluğu “iş hayatında başarı seminerleri serisinin” sonuncusunda; Buharkent Kaymakamımı Cafer Kaymakçı, Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, İlçe Milli Eğitim Müdürü Selim Karataş, Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Sn. Mesut Kırmacı, MYO Öğretim Görevlileri Ve Öğrencileri hazır bulundu.

OZAN AKAKÇA​

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER