2 KADIN ANADOLU'DA, DENİZLİ'Yİ GEZDİ

2 KADIN ANADOLU'DA, DENİZLİ'Yİ GEZDİ

Kişisel bolggerları olan ve Türkiye’yi karış karış gezerek hem tanıyan hem de tanıtan Banu Özkan Tozluyurt  ve Armağan Portakal, Anadolu’nun önemli kentlerinden olan Denizli’ye geldi.

Kişisel bolggerları olan ve Türkiye’yi karış karış gezerek hem tanıyan hem de tanıtan Banu Özkan Tozluyurt  ve FOX TV’nin başarılı Sunucusu Fatih Portakal’ın eşi Armağan Portakal, Anadolu’nun önemli kentlerinden olan Denizli’ye geldi. ‘#2kadınanadolu'da’ diyerek izlenimlerini paylaşan ikili Güney Ege Sanayiciler ve İşadamları Federasyonu (GESİFED) desteği ile Denizli’yi 3 gün boyunca karış karış gezdi ve sosyal medya hesaplarında gezdikleri yerleri takipçileri ile paylaştı.


 
DENİZLİ’Yİ KARIŞ KARIŞ GEZDİLER
İki başarılı kadın, 3 gün süren Denizli serüveninde; Hierapolis Antik Kent, Laodikya Antik Kenti, Pamukkale Travertenleri ve Kleopatra Antik Havuzu, Denizli Teleferiği, Tavas’ın Kızılcabölük Mahallesi, Buldan, Kaklık Mağarası, Atatürk ve Etnografya Müzesi, Babadağ İş Merkezi ve Çamlık Saklıbahçe’yi gezdiler.

ŞİİR OTEL’E HAYRAN KALDILAR
Öte yandan iki arkadaş Denizli serüvenlerinde Şiir Otel’de kaldı. Otele hayran kalan Portakal ve Tozluyurt bu durumu da sosyal medya hesaplarından paylaştı. Banu Tozluyurt ise, kendi blog sayfasından otele övgüler yağdırdı. Denizli’ye gelen herkesin oteli muhakkak ziyaret etmesi gerektiğini yazdı. Armağan Portakal ve Banu Tozluyurt, Denizli’ye hayran olduklarını ve ilk fırsatta yeniden geleceklerini belirterek, GESİFED’e Denizli’nin tanıtımına verdikleri destek için teşekkür ettiler. 

 

CANSU KARACIK-AHMET ACUR

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211