2015'DEN 2019'A HALK GÜNÜ

Ağustos 2015’den bu yana her ayın ilk salı günü Halk Günü düzenleyerek Denizli'de bir ilke imza atan ve bu projesiyle herkese örnek olan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 41. kez düzenlenen Halk Günü’nde vatandaşları dinledi.

2015'DEN 2019'A HALK GÜNÜ

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Ağustos 2015’den bu yana her ayın ilk salı günü Halk Günü düzenliyor. Ağustos 2015'de Denizli'de ilk Halk Gününü düzenleyerek herkese örnek olan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 2019 yılının ilk Halk Günü’nde de vatandaşların istek, öneri ve sorunlarını dinledi. 41. kez düzenlenen Halk Günü’ne vatandaşlar yine yoğun ilgi gösterdi. Bugüne kadar yaptıkları her hizmette ‘önce insan’ anlayışını benimsediklerini, Halk Günü’nü de bu amaçla başlattıklarını vurgulayan Başkan Zolan, "Şükürler olsun 41. kez düzenlediğimiz bu günde de vatandaşlarımızın derdine derman olmak için gayret ediyoruz" diye konuştu.

"MİLLETE HİZMET İÇİN VARIZ"

Halk Gününün artık geleneksel hale geldiğini ifade eden Başkan Osman Zolan, şöyle konuştu: "Biz her zaman vatandaşlarımızla iç içeyiz, yan yanayız. Ancak bugün ayrı bir özel. Hemşehrilerim randevu almaksızın burada bana dertlerini ve isteklerini anlatıyor. Onları dinleyip dertlerine derman olmak da bizlere huzur ve mutluluk veriyor. Bizler bu millete hizmet için varız. Nefesimiz bu vücutta olduğu sürece bu aziz millete hizmet etmeye devam edeceğiz."

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 16:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER