'2018 BABADAĞ'IN YILI OLACAK'

'2018 BABADAĞ'IN YILI OLACAK'

Babadağ İlçesi’ni ziyaret eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilçede yapacakları Babadağ Meydanı, pazaryeri ve düğün salonu projelerini müjdeleyerek, "2018 Babadağ'ın yılı olacak" dedi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Babadağ İlçesi’ni ziyaret ederek Büyükşehir Belediyesi’nin ilçede yapacağı projeleri anlattı. Başkan Zolan'a Babadağ Belediye Başkanı Salim Demirezen, AK Parti Babadağ İlçe Başkanı Suat Kaçmaz ve beraberindekiler eşlik etti. Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin yapacağı ve ilçeye farklı bir nefes getirecek Babadağ Meydanı Projesi’ni inceleyen Başkan Osman Zolan, daha sonra AK Parti Babadağ İlçe Teşkilatı'na iade-i ziyarette bulundu. Bugüne kadar Babadağ'da birçok güzellikler ortaya koyduklarını kaydeden Başkan Osman Zolan, "Öncelikle Babadağ İlçe Meydanı'nı düzenli hale getirip güzel bir alan yapacağız. Bu meydanımızın Babadağ'a yakışır bir hale gelmesini istiyoruz. Projesi bitti. Bugün sahayı inceledik ve projede hemfikir olduk. İlçemize yakışır bir meydan yapacağız" dedi.  

BAŞKAN ZOLAN’DAN PAZARYERİ VE DÜĞÜN SALONU MÜJDESİ
Babadağ Belediyesi’nin arka tarafında bulunan alanda pazaryeri çalışmaları olduğunu da müjdeleyen Başkan Osman Zolan, "İnşallah ona da en kısa zamanda başlayacağız. Babadağımızın o ihtiyacını da gidereceğiz. Bir de düğün salonu ile ilgili bir çalışmamız var. Eski mezbahanın olduğu bölgede planladığımız projemizde son noktaya geldik. Ona da başlayacağız. 2018 Babadağımızın yılı olacak. İnşallah bu güzelliklere kavuşacağız. Babadağ kendi içinde birçok kişiyi yetiştirmiş, çalışkan insanlarımızın olduğu bir yer. Biz de 'Babadağ'a ne yapsak azdır' diyoruz" diye konuştu.  

"BÜYÜK HEDEFLERE HEP BERABER YÜRÜYECEĞİZ"
Başkan Osman Zolan, şöyle konuştu: "2019 sadece Babadağ, Denizli ve Türkiye için değil bölgemiz için, dünya için, adalet için, masumların sahipsiz kalmaması ve ülkemin daha güçlü olması için çok çok önemli. Birbirimizin farklılıklarını kabul ederek, esas büyük hedeflere hep beraber kol kola yürümemiz gerekiyor." El ele vererek Babadağ'ı daha güzel hale getireceklerini vurgulayan Başkan Zolan, "Biz söz verdiysek Allah'ımın izni ile ne pahasına olursa olsun o sözleri yerine getirmek için koşarız" dedi.

BABADAĞ MEYDAN PROJESİ
8 bin metrekare toplam alana sahip Babadağ Meydan düzenlemesi belediye önü ve alt kısmı şeklinde planlandı. İçerisinde pergole ve oturma alanları, süs havuzu, çocuk oyun alanı, anıt kaidesi ve bitkisel düzenleme alanları bulunacak Babadağ Meydanı, vatandaşların daha kaliteli zaman geçirebileceği modern bir alan olarak tasarlandı.    

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER