“2019 SEÇİMLERİNDE SON KEZ ADAYIM”

Çal Bağbozumu Kültür ve Sanat Festivali kapsamında düzenlenen konserde konuşan Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan,“Allah nasip ederse bir dönem daha Çallı hemşehrilerimizin huzuruna çıkacağım” dedi.

“2019 SEÇİMLERİNDE SON KEZ ADAYIM”

Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, Çal Bağbozumu Kültür ve Sanat Festivali kapsamında düzenlenen konserde konuştu, yaklaşan yerel seçimler öncesi tekrar aday olacağının mesajlarını verdi. Ünlü sanatçı Hüseyin Kağıt’ın konseri sırasında Kağıt’a plaketini takdim etmek içinsahneye çıkan Başkan Akcan, yerel seçimlerde aday olup olmayacağı konusunda da önemli açıklamalar yaptı.

 “Allah, bana bir dönem Çal Belediye Başkanı olmayı nasip etti” diyen Başkan Akcan sözlerine şöyle devam etti: “Allah izin verir ve tekrar nasip ederse bir dönem daha başkanlık yapıp sonrasında normal hayatıma döneceğim. Bir dönem daha Çallı hemşehrilerimizin huzuruna çıkacağız. 2019’da bir defa daha aday olacağım. Ondan sonra kazanırsak devam edeceğim. Bu seçimlerde son kez aday olacağım. Çünkü aileme, eşime, dostuma zaman ayıramıyorum. Arkada yetişen genç kardeşlerimize bayrağı bir dönem sonra devir edeceğiz inşallah.”

SERDAR KİRİŞ

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2018, 17:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER