“2019, TÜRKİYEMİZ İÇİN DAHA İYİ OLACAK”

Yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımlayan AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Türkiye büyüdükçe, söz sahibi olmaya başladıkça rahatsız oluyorlar. Ama çabaları nafile… Saldırıları bertaraf ettik, yolumuza devam ediyoruz. 2019 Türkiyemiz için daha iyi olacak” dedi.

“2019, TÜRKİYEMİZ İÇİN DAHA İYİ OLACAK”

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı. Türkiye’nin zor bir coğrafyada bulunduğuna işaret eden Başkan Gökbel, “Bu topraklar hiç bu kadar zor bir süreçten geçmemişti. Herkesin üzerinde hesap yaptığı coğrafyamızda, Türkiye de söz sahibi olmak için stratejiler geliştiriyor, politikalar üretiyor. Bu durum zaman zaman gerginlikleri de beraberinde getiriyor. Bizim söz sahibi olmamızı istemeyenler, biçtikleri role razı gelmemizi bekleyenler elbette ki; dik duruşumuzdan rahatsızlık duyuyorlar. Türkiye’nin yükselişini durdurmak, zayıf düşürmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Hepimiz gördük ki; ekonomimize yapılan saldırılar, devlet-millet dayanışması, hükümetimizin akılcı politikaları sayesinde bertaraf edildi. Hem başarısız oldular, hem de birlik ve beraberliğimizi görerek hayal kırıklığı yaşadılar, umutsuzluğa kapıldılar. Bu kriz, kısa süreli sıkıntıya yol açmış olsa da, Türkiye’nin gücünü, ekonomisinin dayanıklılığını, her şeyden önemlisi devleti ve milletiyle dayanışma ruhunu test etmesi bakımından da önemlidir. Türkiye’yi güçsüz düşürmek isteyenler, halkın sokaklara dökülmesi için el ovuşturanlar, umduklarını bulamamışlardır. Ülkemiz, bu baskı ortamından da güçlenerek, kenetlenerek çıkmayı başarmıştır. Türkiye büyüdükçe, söz sahibi olmaya başladıkça rahatsız oluyorlar. Ama çabaları nafile… Saldırıları bertaraf ettik, yolumuza devam ediyoruz. 2019 Türkiyemiz için daha iyi olacak” dedi.

“2019 YILI VE BUNDAN SONRASI TÜRKİYE’NİN PARLAYIŞ SÜRECİ OLACAKTIR”

Türkiye ekonomisinin hızla toparlanma sürecine girdiğine işaret eden Başkan Gökbel, “Hükümetimizin aldığı önlemler, Sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı eylem planları sonuç vermeye başlamıştır. 2019 yılı, geride bıraktığımız 2018 yılından daha iyi olacaktır. Biz buna yürekten inanıyoruz. Çünkü davamızın hak, yolumuzun doğru olduğundan zerre kadar şüphemiz yok. Hal böyle olunca, Allah’ın yardımı da kaçınılmazdır. Düşmanlarımızın vazgeçmeyeceğini biliyoruz. Ancak bizim de pes etmeye niyetimiz yok. 2019 yılı ve bundan sonrası Türkiye’nin parlayış süreci olacaktır. Türkiye’nin liderliğinde İslam âleminin uyanışı, dirilişi ve güçlenişi sürecektir” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER