'2019 YEREL VE GENEL SEÇİMLERİNE HAZIRIZ'

'2019 YEREL VE GENEL SEÇİMLERİNE HAZIRIZ'

2018 yılının ilk yönetim kurulu toplantısında konuşan AK Parti Çameli İlçe Başkanı Tanju Gököz; “2019 seçimlerine biz şimdiden start verdik. Birliğimiz için, istikrar için bu seçimlerin ne kadar önemli olduğunu istişare ettik” dedi.

AK Parti Çameli İlçe Başkanlığı, 2018 yılının ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya; Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Çameli AK Parti İlçe Başkanı Tanju Gököz, Ana Kademe ve Kadın Kolları Başkanı Ayşe Saçkın ve partililer katıldı. Çameli AK Parti İlçe Başkanlığı toplantı salonunda düzenlenen Danışma Meclisi Toplantısı’nda, 2017 yılı içerisinde yapılan çalışmalar değerlendirildi, 2018 yılına dair hedefler konuşuldu. Toplantıda konuşan AK Parti Çameli İlçe Başkanı Tanju Gököz, “Belediye Başkanımız Cengiz Arslan’ın katılımıyla toplantımızı yaptık. AK Parti olarak 2017 yılını değerlendirdiğimiz bu toplantıya katılan herkese teşekkür ediyoruz. Yeni yönetimimize çalışmalarımızı değerlendirdik. İlçemizde devam eden çalışmaları ve yapılması gerekenleri birlik ve beraberlik içinde konuştuk. Ayrıca 2019 seçimlerine biz şimdiden start verdik. Birliğimiz için, istikrar için bu seçimlerin ne kadar önemli olduğunu istişare ettik” dedi. 

BAŞKAN ARSLAN "ALLAH BAŞARIMIZI DAİM ETSİN" 
2017 yılında belediye tarafından yapılan hizmetleri anlatan Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan; “Girilmedik mahalle, çalınmadık kapı bırakmadık. Göreve geldiğimiz günden bu yana Çameli merkez ve kırsal mahallelerde aralıksız bir şekilde çalışıyoruz. 2017 yılı programında hiçbir aksaklık olmadı. Hedeflerimizin hepsine ulaştık. 2018 yılı planlamaları yapılarak çalışmalara bir önce başlanacak” diye konuştu. Konuşmaların ardından partililerin sorularını yanıtlayan Başkan Arslan ve İlçe Başkanı Gököz toplantıya katılan herkese teşekkür etti.

 

AHMET ACUR

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221