'2019 YILI ÇOK OLAĞANÜSTÜ BİR SÜREÇ OLACAKTIR'

'2019 YILI ÇOK OLAĞANÜSTÜ BİR SÜREÇ OLACAKTIR'

AK Parti Bozkurt İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden AK Parti Denizli Milletvekili ve MKYK Üyesi Cahit Özkan, “2019 yılı çok olağanüstü bir süreç olacaktır. 2019 seçimlerinden mutlak bir zaferle ayrılma gayreti içerisindeyiz” dedi. Milletvekili Özkan burada yaptığı konuşmasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önümüzdeki hafta Denizli’ye geleceğinin müjdesini verdi.

AK Parti Denizli Milletvekili ve MKYK Üyesi Cahit Özkan, AK Parti Denizli İl Teşkilat Başkanı Halil Turan ve il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti Bozkurt İlçe Başkanı ve yönetimini ziyaret etti. AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Bayar, parti yönetim kurulu üyeleri ve partililer tarafından karşılanan Özkan, burada yaptığı açıklamada, "Bozkurt İlçe Başkanlığımız ve AK dava arkadaşlarımızla bir aradayız. Bozkurt’un gelişen ve büyüyen Denizlimizin öncü ilçelerinden olması için hemşerilerimizle birlikte çalışıyoruz. 2019 yılı çok olağanüstü bir süreç olacaktır. Hizmetlerimizin tüm halkımız tarafından görülüyor hamdolsun. Her seçimde oyumuzu eskisine oranla artırarak hükümet olduk. Cumhurbaşkanlığı seçiminde yüzde 52 oy alarak kazandık. Cumhurbaşkanımız, 15 Temmuz hain darbe girişimi sürecindeki duruşu ve dirayetinden sonra, halkının desteğini arkasına daha fazla almıştır. Ve bu durum 2019 seçimlerinde alacağı oy oranını daha yukarılara çekecektir. Son seçimde aldığımız oy oranından sonra, bu oy oranını daha da yukarılara çekerek, 2019 seçimlerinden mutlak bir zaferle ayrılma gayreti içerisindeyiz” diye konuştu.

“2019 SEÇİM SÜRECİNDE HERKESİN KAPISINA GİDECEK HERKESLE KUCAKLAŞACAĞIZ”
Özkan sözlerine şöyle devam etti: “Ülkemize daha önce, gezi olayları, 17-25 ve 15 Temmuz darbe girişimleri, çukur terörü, MİT krizi gibi olaylarla, bir gayretle saldıranlar; 2019 seçimlerinde tekrar aynı safta toplanacaklardır. Fakat Miryokefalon Savaşı'nda Anadolu'nun Türk yurdu olduğu sübut bulduğu gibi, seçimlerden sonra bu ülkenin Türk yurdu olduğunu ve geleceğini tayin edecek tek gücün vatansever halkı olduğunu hatırlatacağız. 2019 seçim sürecinde herkesin kapısına gidecek herkesle kucaklaşacağız. Yaptığımız hizmetleri hemşerilerimize dokunarak, onlarla bir araya gelerek, CHP’Lİ, MHP’Lİ veya başka partili olmasına bakmadan, onlara anlatmamız gerekir. Bizler bunları yaparken; milletin kaynaklarını emperyalistlere karşı savunmak için göğsünü siper etmiş bir siyasi liderle aynı yolda yürüdüğümüzü unutmayacağız. AK Parti hükümeti olarak, onun kadroları olarak alnımız açık, başımız dik, göğsümüzü gere gere, ilçemizde yaptığımız tüm hizmetler anlatmamız gerekir.”

“CUMHURBAŞKANIMIZ DENİZLİ'YE GELECEK”
“Gelecek hafta Cumhurbaşkanımız bir vesileyle Denizli'ye gelecek” diyen Özkan; “Hemşerilerimize hitap etmek durumunda kalırsa, Denizli'nin 2002'den bugüne kadar aldığı hizmetleri tek tek sayacaktır. Ülkemize 2002'den sonra yapılan duble yollar, havalimanları, köprüler, hastaneler, kamu yatırımları… Bu çalışmaları tek tek anlatacak. Demek oluyor ki; bunu bizim de anlatmamız lazım. Kahvehanede, kuaförde, bakkalda, markette, çarşıda, pazarda her yerde anlatmamız gerekmektedir” diye konuştu. 2023 ve 2071 hedefleri doğrultusunda 2019 yılında yapılacak seçimlerin önemini vurgulayan Özkan, teşkilat kademesinde herkesin üzerine büyük görevler düştüğünü dile getirdi. 

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER