'2019'DA BELEDİYE BAŞKANLIĞINA YİNE TALİBİM'

'2019'DA BELEDİYE BAŞKANLIĞINA YİNE TALİBİM'

Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk 2019 Mart’ında gerçekleştirilecek yerel yönetimler seçiminde yeniden AK Parti’den Başkan Aday Adayı olacağını açıklayan ilk isim oldu.  DRT Denizli’de İrfan Atasoy’un hazırlayıp sunduğu Güne Bakış Programı’na konuk olan Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk, “2019’da çardak belediye başkanlığına yeniden talibim!” dedi.

2019 yerel ve genel seçimleri hakkında da açıklama yapan Belediye Başkanı Öztürk; “Öncelikle bu soruyu vatandaşa soracağız. Allah nasip ederse, vatandaş teveccüh ederse biz her zaman ilçemize hizmet etmekten büyük onur ve mutluluk duyarız. Bizim çalışmalarımız yerinde bulunursa ve vatandaşlarımız bu başkan bize tekrar lazım derse biz göreve hazırız ve göreve talibiz. Çünkü biz Çardak belediye başkanlığı görevine talip olurken benim bundan önce kamu hizmetim var. İşimden istifa ettim, ilçeme hizmet etmek için geldim. Birçoğu belli dönüm noktalarını bekler. Mesela emekli olmak ister ya da belli bir aşamadan geçmek ister. Biz görevin bize düştüğüne inandık, işimizi bıraktık ve ilçemizin, vatandaşımızın hizmetine koştuk” dedi.

2019’DA ÇARDAK BELEDİYE BAŞKANLIĞINA TALİBİM!
“Yeterli bulunursa 2019’da göreve talibiz” diyen Başkan Öztürk; “Biliyorsunuz 15 Temmuz’da ciddi bir süreç yaşadık. İlçemden Allah razı olsun. ‘Hadi havaalanına gidiyoruz’ dediğimizde bizi kırmayan vatandaşımızın bizimle olmak istediğini düşünüyoruz. Zira orada hiç kimse canını, çoluğunu çocuğunu, hiçbir şeyi düşünmedi ve üzerinde çakı bıçağı bile yokken peşimize düşüp havaalanına, o kalkışmanın karşısına geçti. Bu çok onur verici, gurur verici bir durumdur. O yüzden buradan yine kahraman Çardaklıma şükranlarımı sunuyorum. Biz elimizden geldiği kadar memleketimizdeki vatandaşımızın en ufak sorununa kadar dinledik. En küçüğünden en yaşlısına kadar eğildik. Kapımız sürekli içeride misafir olmadığı sürece açıktır. Herkesle görüşürüz. 7 gün 24 saat telefonumuzda açıktır. İsteyen istediği zaman ulaşabiliyor. Her türlü sosyal medyadan ulaşabiliyorlar. İnsanlar ulaşamadıkça bunu sıkıntı haline getirirler. Dolayısıyla biz insanımızın ihtiyacını karşılamak için belediyemizin, devletimizin ve kendi imkanlarımızı seferber etmek yoluyla herkese faydalı olmaya çalışıyoruz. Bizim yaradılış amacımız bu kamudayken de bu böyleydi şimdi de böyle. Vatandaş çalışmalarımıza baksın. 2014 bugüne kadar ilklerle tanıştırdıklarımızı tekrar paylaşacağız. Takdir ve teveccüh ederlerse Allah nasip ederse biz yolumuza devam edeceğiz. Memleketimiz için yapmamız gereken çok şeyler var, onları yapacağız” diye konuştu.

“ŞİMDİ PARLAYAN BİR ÇARDAK VAR”
“Göreve geldiğimizde Çardak merkezde bir arıtma tesisi yoktu” diyen Başkan Öztürk, şunları söyledi: “Bu durum çok sıkıntılı bir durumdu. Şuanda Çardak merkez arıtma tesisine kavuşmuş durumda. Böyle bir sıkıntı asla olmayacak. Çünkü 21’nci yüzyıl Türkiye’sinde bu olmamalı. Aslında Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’dan Allah razı olsun. ‘100 yılın altyapısı’ diye çıkılan yolda altyapısı tamamlanmış oldu. Bunlar taleple ilgili şeyler. Biz talep ettik, onlar da karşıladılar. Bu birlik beraberlik içerisinde, bu dokuyu sürdüreceğiz. İlçemize hizmet etmek için var gücümüzle çalışacağız.”  

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER