“2020 YILI, ‘PAMUKKALE YILI’ OLSUN”

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’i ziyaret eden Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Pamukkale Bölge Yönetim Kurulu Başkanı Turan Köseoğlu, “TÜRSAB Pamukkale Bölge Yönetim’i olarak 2020 yılının ‘Pamukkale Yılı’ olmasını öneriyoruz. İki 20’nin yan yana gelmesi ‘Pamukkale Yılı’ için en uygun zaman ve fırsat” dedi.

“2020 YILI, ‘PAMUKKALE YILI’ OLSUN”

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Pamukkale Bölge Yönetim Kurulu Başkanı Turan Köseoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’i ziyaret etti. Yaz aylarında genel kurulu tamamlayarak bölge turizmi adına çalışmalarına ivedilikle başladıklarını ifade eden TÜRSAB Pamukkale Bölge Yönetim Kurulu Başkanı Turan Köseoğlu, Başkan Gürlesin’e çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. 2018 yılının değerlendirmesini yapan Başkan Köseoğlu, 2019 yılından beklentilerini dile getirdi. Pamukkale Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve takdirle karşıladıklarını söyleyen Başkan Köseoğlu, Başkan Gürlesin’e özellikle turizm alanında gerçekleştirdiği çalışmalar için teşekkür etti. Başkan Gürlesin’in Pamukkale’nin isminin hem yurtiçi hem de yurtdışında tanıtımının gerçekleştirilmesi adına önemli katkılar yaptığını belirten Başkan Köseoğlu, “Pamukkale Belediyesi, sadece ilçemizin değil bölge turizminin gelişimi için önemli katkılar yapıyor. Kurumlar arası işbirliğini önemseyerek de desteklerini esirgemedi. Kendisine bu anlamda da teşekkür ediyoruz. TÜRSAB Pamukkale Bölge Yönetim’i olarak 2020 yılının ‘Pamukkale Yılı’ olmasını öneriyoruz.  İki 20’nin yan yana gelmesi ‘Pamukkale Yılı’ için en uygun zaman ve fırsat.  Bu konuda Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’den de iş birliği için destek istedik” dedi.

“ÇALIŞMALARIMIZA HIZ KESMEDEN DEVAM EDECEĞİZ”

TÜRSAB Pamukkale Bölge Yönetim Kurulu’nun ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Gürlesin, “Bölge turizmimiz için Pamukkale Belediyesi olarak ciddi çalışmalar yürüterek, Pamukkalemizin adını hem yurtiçinde hem de yurtdışında tanıtmak adına birçok projemizi hayata geçirdik. Turizm alanındaki çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

FERHAT SOLKOL​​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER