“2023 eğitim vizyonu, eğitimde fırsat eşitliği sağlıyor”

Yeni eğitim öğretim yılı 2023 Eğitim Vizyonu değerlendirme ve planlama çalışmaları kapsamında Tavas ve Beyağaç İlçeleri okul-kurum müdürleri ile bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, “2023 Eğitim Vizyonu geleceğimiz olan çocuklarımıza eğitimin her alanında fırsat eşitliği sağlamaktadır” dedi.

“2023 eğitim vizyonu, eğitimde fırsat eşitliği sağlıyor”

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Yeni eğitim öğretim yılı 2023 Eğitim Vizyonu değerlendirme ve planlama çalışmaları kapsamında Tavas ve Beyağaç İlçeleri okul-kurum müdürleriyle bir araya geldi.

Tavas’ta yapılan toplantıda Müdür Oğuz, 2018 Ekim ayında Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından açıklanan 2023 Eğitim Vizyonu programı kapsamında Denizli’de yapılan çalışmaları ve yeni eğitim öğretim yılında yapılacak çalışmaları anlattı.

2023 Vizyon Belgesi kapsamındaki hedefler doğrultusunda yapılan çalışmalarda büyük yol aldıklarını belirten Müdür Oğuz; “2023 Eğitim Vizyonu geleceğimiz olan çocuklarımıza eğitimin her alanında fırsat eşitliği sağlamaktadır. Denizli Millî Eğitiminde belirli her alanda belirli standartlar ortaya koymak ve bunu yükseltmek adına çalışıyoruz. İlimizin dört bir köşesindeki okullarımızı gezdik. Her biri marka okullar. İdarecisi ve öğretmeni ile yeni eğitim öğretim yılına yüksek bir enerji ile giriyoruz. Çocuklarımızda yaz tatili boyunca dinlendiler. Bizler için her bir çocuğumuz özeldir ve değerlidir. Yaptığınız çalışmalardan dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hepinize içtenlikle başarılar diliyorum. Geçen yıl olduğu gibi bu eğitim öğretim yılında da 2023 Eğitim Vizyon Belgesini çok iyi sahiplenmenizi istiyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER