23. Emitt Turizm Fuarı’nda Denizli ve Pamukkale de var

Dünyanın en büyük 4 turizm fuarı arasında yer alan EMITT'e, 94 ülkeden bin 100 ana firma katılırken fuarda Denizli ve Pamukkale’de açılan stantlarla temsil edildi. Fuara; Denizli ve Pamukkale’yi temsil eden Denizli Büyükşehir Belediyesi ile DENTUROD ve Colossae Termal Otel de katıldı.

23. Emitt Turizm Fuarı’nda Denizli ve Pamukkale de var

Dünyanın en büyük 4 turizm fuarı arasında yer alan EMITT-Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, 23. kez kapılarını açtı. Fuara; Denizli ve Pamukkale’yi temsil eden Denizli Büyükşehir Belediyesi ile DENTUROD ve Colossae Termal Otel de katıldı. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde başlayan, dünyanın ve Türkiye'nin dört bir yanından tatil rotalarını aynı platformda bir araya getiren fuarın açılışı, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un katılımıyla gerçekleştirildi.

Fuarın açılışında konuşan Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya, kültür-sanat, konser, festival ve gastronomi gibi etkinlikleriyle fuara ve ülke ekonomisinin nabzını tutan İstanbul'a ilginin her geçen yıl arttığını da söyledi. Türkiye'ye daha çok turist getirmek ve ülkeye daha yüksek döviz girdisi sağlamak için çalıştıklarını kaydeden Bağlıkaya, bu yolda başta Kültür ve Turizm Bakanlığı olmak üzere yetkililerin kendilerine ciddi destek verdiğini aktardı. Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) Başkanı Oya Narin de EMITT'e çok önem verdiklerini, fuarda önemli isimlerle bir araya gelerek sektörü ele alacaklarını söyledi.

FUARDA DENİZLİ VE COLOSSAE STANTI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Öte yandan uluslararası fuarda; yılda 3 milyona yakın yerli ve yabancı ziyaretçi çeken Denizli ve Pamukkale ile Karahayıt Turizm Bölgesi de vardı. Denizli Büyükşehir Belediyesi ile DENTUROD ‘un temsil ettiği Denizli Standı ile kendi standını açan Colossae Termal Otel Temsilcileri dünyanın en önemli turizm fuarında hazır bulundu. Denizli Standı ile Karahayıt Colossae Termal Otel stantları fuarda en çok ilgi gören stantlardan biri oldu. Colossae Genel Müdür Vekili Bekir Özışık, Önbüro Müdürü Veli Sarı, Önbüro Müdür Yardımcısı Cennet Arslan, Banket Organizasyon Şefi Elvan Atmaca ve Güvenlik Amiri İsmail Kocagökçe Denizli, Pamukkale ve Karahayıt’ın tanıtımı için fuar boyunca çalıştı ve görüşmeler gerçekleştirdi.

GÜRKAN GÖK

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2019, 16:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211