4 SOKAK 20 GÜNDE TAMAM

Pamukkale Belediyesi, ilçe halkına en iyi hizmeti sunma gayretinde, üstyapı çalışmalarını hızla bitirmeye devam ediyor. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İncilipınar Mahallesi’nde Necdet Adalı Sokak ile Gençlik Merkezi binası arkasında bulunan sokakları 20 günde kullanıma açtıklarını söyledi. Başkan Gürlesin, “Pamukkale Belediyesi olarak, önceliğimizin halkımızın mağdur olmaması. Bu noktada da üstyapı çalışmalarımızı etap etap yapıyor ve kısa bir sürede bitirilmesi ile ilgili hassasiyet gösteriyoruz” dedi.

4 SOKAK 20 GÜNDE TAMAM

Denizli’nin en büyük ilçesi olan Pamukkale’de, 68 mahallenin her birine ayrı ayrı dokunan Pamukkale Belediyesi’nde, Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ile birlikte yepyeni bir çehreye kavuşan ilçe, her geçen gün daha da gelişmeye devam ediyor. Yaptığı hizmetler ve projelerle örnek ilçe belediye başkanlarından biri olan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, dev üstyapı çalışmalarını devam ederken, sadece ilçe halkının değil, tüm Denizlilerin ulaşım ağı noktasında önemli olan cadde ve sokaklarda üstyapı çalışmalarını en hızlı şekilde tamamlıyor. Başkan Gürlesin, birçok yolun yapımında olduğu gibi, İncilipınar Mahallesi’nde, Necdet Adalı Sokak ile Gençlik Merkezi’nin arkasında bulunan 3367-1195/4-3407 sokaklardaki üstyapı çalışmalarını 20 gün gibi kısa sürede tamamladıklarını bildirdi.

KİLİT NOKTALARDA ÇALIŞMALAR KISA SÜREDE BİTİRİLDİ

Pamukkale Belediye tarafından başlatılan dev üstyapı atağı devam ederken, bir taraftan da tüm mahallelerdeki üstyapısı bozuk olan noktalardaki çalışmalarına devam ediyor. Yapılan her çalışmanın en kaliteli şekilde, ivedilikle halka sunulması noktasında, tüm çalışmaları sürekli yerinde inceleyen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, özellikle şehir merkezinde bulunan üstyapı çalışmalarının kısa sürede bitirilmesinin önemli olduğunu belirtti. Bir çok cadde ve sokaklarda olduğu gibi İncilipınar Mahallesi’nde Necdet Adalı Sokak ile Gençlik Merkezi’nin arkasında bulunan 3367-1195/4-3407 sokaklardaki üstyapı çalışmalarının da kısa sürede bitirildiğine ifade eden Başkan Gürlesin, “Her zaman söylediğimiz ve en çok dikkat ettiğimiz nokta halkımızın mağdur olmaması.

Bunun içinde çalışmalarımızın uzamadan kısa sürede bitirilmesi için hassasiyet gösteriyoruz. Öncelikle kaldırımların yapılması, sıcak asfaltının dökülmesi, çizgilerin yapılması gibi tüm üstyapı çalışmalarını kısa bir sürede bitirip vatandaşımızın hizmetine sunuyoruz” dedi. Pamukkale Belediyesi tarafından, 2 bin 400 m2 asfalt kullanılarak yapımı gerçekleştirilen Necdet Adalı Sokak, kaldırımlarıyla, çizgilendirme çalışmalarıyla birlikte 15 gün gibi kısa sürede tamamlanarak halkın kullanımına açıldı. Yine İncilipınar Mahallesi’nde Gençlik Merkezi’nin arka tarafında bulunan 3367-1195/4-3407 sokaklarda, 4 bin 300 m2 asfalt ve RCC beton ve bin 600 m2 traverten kaldırımlarda andezit bordür kullanılarak 20 günde halkın kullanımına sunuldu.

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “350 bin maliyetle 15 günde halkın kullanımına açtığımız Necdet Adalı sokak ile yaklaşık 750 bin maliyetle 20 günde tamamladığımız Gençlik Merkezi arkasında bulunan şehrimizin en işlevsel sokaklarındaki üstyapı çalışmalarımızı tamamladık. Tüm halkımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER