6’ncı kez başkan seçildi

Honaz Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’nde yapılan olağan genel kurulda mevcut Başkan Hüseyin Top oyların 75’ini aldı. 6 kez seçime giren ve seçimlerden galip çıkan Başkan Top, güven tazelemiş oldu.

Honaz Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’nde olağan genel kurul yapıldı. Honaz Salça Fabrikası’nda yapılan genel kurula; Belediye Başkanı Yüksel Kepenek ve 168 üye katıldı.

Genel kurul, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Genel kurulda; mevcut başkan Hüseyin Top ve İlhan Akçay başkanlık için yarıştı. Yapılan oy kullanma işleminin ardından açılan sandıklarda; mevcut başkan Hüseyin Top 75, İlhan Akçay 62 oy aldı.

“HONAZ SALÇA’NIN BAYRAĞINI DAHA DA YUKARIYA TAŞIYACAĞIZ”

13 farkla seçimi kazanan Hüseyin Top; “Honaz Salça’nın bayrağını daha da yukarıya taşıyacağız. Değerli kooperatif üyelerimiz bizi yeniden bu göreve layık gördü.2007’den beri burada kooperatif başkanlığı görevini yapıyorum. 6 kez seçime girdik. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Amacımız halka kaliteli salça yedirmek ve çiftçiye destek olmak. Salçamız Honaz’ın bir simgesidir. Cennet elması kurutmasını da ön plana çıkarmak için çabalıyoruz. 20 bin tonun üzerinde elma üretiliyor. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da aynı azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

“SEÇİM SONUÇLARI HERKESE HAYIRLI OLSUN”

Genel kurula katılan Belediye Başkanı Yüksel Kepenek; “Honaz Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Honazlı Salça'nın olağan genel kurul toplantısına katıldık. 50 yıllık geçmişi ile ilçemizin markalaşmış kuruluşunun ortakları ile bir araya geldik. Yerel üretim ve kaynaklarımızı kullanma konusunda istişarelerde bulunduk. Seçim sonuçları herkese hayırlı olsun” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2020, 16:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211