'8 ADAYIMIZ SADECE DENİZLİ'Yİ DEĞİL, TÜM TÜRKİYE'Yİ TEMSİL EDİYOR'

'8 ADAYIMIZ SADECE DENİZLİ'Yİ DEĞİL, TÜM TÜRKİYE'Yİ TEMSİL EDİYOR'
banner92

Partisinin milletvekili adaylarının açıklanmasından sonra yazılı bir açıklama yapan AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; “Denizli milletvekilliği adaylığı açıklanan 8 adayımız sadece bulundukları illeri değil, aynı zamanda Tüm Türkiye’yi temsil ediyor” dedi.
AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; partisinin milletvekili adaylarının belirlenmesinin ardında yazılı açıklamada bulundu. AK Parti Denizli Milletvekili adaylarını tebrik eden Başkan Filiz, 24 Haziran seçimlerinde başarılar diledi. Aday adaylıklarının açıklanması, temayül yoklaması ile AK Parti’ye yakışır bir şekilde devam eden süreçte yer alan tüm aday adaylarına teşekkür eden Başkan Filiz, “AK Parti'den aday adayı olmak bir davaya gönül verdiğinin en önemli tescilidir. Kısa olan aday belirleme sürecinde, takvim sıkışıklığı nedeniyle yoğun çalışma temposu içinde titizlikle adayları belirleyen AK Parti Genel Merkezimiz büyük bir gayretle çalışmış ve en iyiyi ortaya koymak için çaba sarf etmiştir. Öncelikle bu süreçte yoğun mesai ve titizlikle çalışan herkese teşekkür ediyorum. Adayların belirlenmesi sürecinde Genel Merkezimiz açısından her biri birbirinden değerli, nitelikli, donanımlı ve ilimize katkı sunabilecek aday adaylarımız arasından seçim yapmak oldukça zor olduğu kanaatindeyim.  Her biri bizim için kıymetlidir. Her birine buradan selamlarımı saygılarımı sunuyorum. Sakın ola ki kendilerinde bazı hatalar, eksiklikler olduğu vehmiyle, kanaatiyle aday gösterilmedikleri gibi bir zanna kapılmasınlar. Her biri vazifelerini onurla yapmışlardır. Hepsine teşekkür ediyorum. Demokrasinin bir sonucu olarak 8 kişi ipi göğüsleyecekti. Esas demokrasi sınavı bundan sonra başlıyor. İpi göğüsleyen arkadaşları tebrik edip kenara çekilmek değil, seçilen milletvekili adayı arkadaşlarımızın etrafında birleşmek ve Denizli’de oyumuzu yükseltmek, oy patlaması gerçekleştirmek için hep birlikte el ele verip çalışmak gerekiyor. Denizli milletvekilliği adaylığı açıklanan 8 adayımız sadece bulundukları illeri değil, aynı zamanda Tüm Türkiye’yi temsil ediyor” diye konuştu. 

“AK PARTİMİZ TÜRKİYE'DE SİYASETİN OMURGASIDIR”
24 Mayıs’ta seçim beyannamelerini açıklayacaklarının altını çizen Başkan Filiz, “Vizyonumuzu ortaya koyacağız. AK Partimiz Türkiye'de siyasetin omurgasıdır. Kurucu liderimiz, genel başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğüyle başlayan bu hareket, mutlak suretle hedefine ulaşacaktır. Bu kutlu yürüyüş nesilden nesile her adımda daha da güçlenerek devam edecek. İlk günkü aşkla, son nefese kadar yürüyeceğiz. Bütün kadrolarımız onun başı dik, onurlu yürüyüşünün devamı için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır ve nazırdır. Allah aşkımızı daim, sözümüzü etkili, ulaşacak menzilimizi yakın kılsın” şeklinde ifade etti.

“BU SÜRECİ HEP BİRLİKTE AŞACAĞIZ”
Türkiye’nin önemli ve kritik bir süreçten geçtiğini belirten Başkan Filiz, “Bu süreci yine el ele vererek hep birlikte aşacağız. Bu cennet vatanımızı ne dış güçlere ne de içimizdeki şer odaklarına bırakacak halimiz yoktur. Her fırsatta ülkemize saldıranlarla mücadele ederek bu günlere geldik. Türkiye’nin kendi kendine yeten, ilerleyen, gelişen ve baş eğmeyen gidişatı birilerinin işine gelmiyor. Bunlara boyun eğemeyiz. Bunun için de 24 Haziran seçimlerine iyi sarılmamız gerekmektedir. Oyunlara gelmemeliyiz. Hedefimiz Türkiye, hedefimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, hedefimiz Denizli’dir” dedi.

“BUGÜN ÖZVERİYLE ÇALIŞMA GÜNÜDÜR” 
24 Haziran seçimlerinin hayati bir önem taşımakta olduğunun altını çizen Başkan Filiz; “Gelişmiş güçlü bir Türkiye için bu yeni güçlü yönetim sisteminin hayata geçmesinde her bir vatandaşımıza sorumluluk düşerken, bizlere de düşen büyük sorumluluğun bilinciyle hareket etmekteyiz. Bugün, 24 Haziran seçimlerinde, halka hizmet yolunda halkın gönlünde taht kuran Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk turda güçlü bir destekle seçilmesi için ve AK Partimizin çıtasını daha yükseklere taşıyarak yüksek sayıda milletvekilini meclise taşımak için özveriyle çalışma günüdür” diye konuştu.

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner21

banner124