'80 MİLYONUN VEKİLİ, DENİZLİ'NİN HİZMETE AÇILAN KAPISI OLACAĞIZ'

'80 MİLYONUN VEKİLİ, DENİZLİ'NİN HİZMETE AÇILAN KAPISI OLACAĞIZ'

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri kapsamındaki çalışmalarına Tavas ve Kızılcabölük’te devam eden MHP Denizli Milletvekili Adayı Mehmet Uz, “Biz 80 milyonun vekili Denizli’nin ise hizmete açılan kapısı olacağız” dedi.

MHP Denizli Milletvekili Adayı Mehmet Uz, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri kapsamındaki çalışmalarına Tavas ve Kızılcabölük’te devam etti. esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Adayı Uz, belli bir yaş sınırı belirlemenin doğru olmadığını savunarak; “Bu ülkenin genci de bizim yaşlısı da bizim. Kadını da erkeği de bizim. Biz sadece bir gurup üzerinden sınıflandırmıyoruz. Biz hür yaşayan her topluma hitap ediyoruz. Erkeğe yönelik bir girişim olsa bu kadını dışlamak olur aynı şekilde kadına yönelik bir girişim yapsak bu erkeklere karşı bir cephe oluşturur. O yüzden insan, nesne veya gurup ayrımı yapmadan çalışmalarımızı yürüteceğiz. Biz 80 milyonun vekili Denizli’nin ise hizmete açılan kapısı olacağız” diye konuştu.

"TAVAS'IN KÜLTÜREL DEĞERLERİNİ TANITACAĞIZ"
Tavas'ın kültürel değerlerini tanıtacağını da belirten Milletvekili Adayı Uz, “Tavas'ın kendine has meşhurlaşmış değerleri var. Zeybek, baklava ve dokuma anlamında kaliteli ürünleri mevcut. Bunları ulusal anlamda tanıtmakta bu memleketin öz evladı olarak bize düşecektir. Biz bu kültürü yaygınlaştırmak adına var gücümüz ile mücadele edeceğiz" ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER