80’LİK NERİME NİNE’NİN FERYADI: “NE OLUR BİZİ KURTARIN SAYIN VALİM!”

Denizlili Valiliği’nde her ay gerçekleştirilen ‘Halk Günü’nde 80 yaşındaki Nerime Erdoğan’ın feryadı yürekleri dağladı. 80’lik nine, Vali Yardımcısı Celalettin Cantürk’e seslenerek; “Torunum madde bağımlısı, nereye götürecekseniz götürün ama bizi kurtarın” dedi.

80’LİK NERİME NİNE’NİN FERYADI: “NE OLUR BİZİ KURTARIN SAYIN VALİM!”

Denizli Valiliği’nde her ay gerçekleştirilen ‘Halk Günü’ne bu ay 80 yaşındaki Nerime Erdoğan’ın söyledikleri damga vurdu. Vali Yardımcısı Celalettin Cantürk başkanlık ettiği ve Denizli Valiliği Konferans Salonu’nda düzenlenen Halk Günü’nde, 80 yaşındaki Nerime Erdoğan’ın söyledikleri şoke etti.

“BİZİ KURTARIN”
21 yaşındaki torunu F.E.’nin madde bağımlısı olduğunu ifade eden 80’lik nine, Vali Yardımcısı Celalettin Cantürk’e seslenerek; “21 yaşında torunum var, kendisi madde bağımlısı. Bizleri dövüyor. Elimizden paralarımızı alıyor.  Bugüne kadar ben büyüttüm ama mahallemizde bile huzursuzluk çıkarıyor. Tedavi olması için elimizden geleni yaptık ancak olmadı. Tedaviyi de kabul etmiyor. Ne olur bizi bu dertten kurtarın. Alın nereye götüreceksiniz, götürün. Bizi kurtarın. Son çare olarak size geldik” dedi. Yaşlı kadının söyledikleri karşısında şaşkına dönen Vali Yardımcısı Cantürk, aileye yardımcı olacaklarını ve ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

İBRAHİM ALAYONT- DOĞAN AKŞİT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER