81 ilden tatlar Denizli’de buluşuyor

Türkiye’nin en büyük yöresel ürünler ve hediyelik eşya festivali Anatolia Gurme Fest, 7-16 Şubat tarihleri arasında Denizli EGS park Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

81 ilden tatlar Denizli’de buluşuyor

Türkiye’nin en büyük yöresel ürünler ve hediyelik eşya festivali Anatolia Gurme Fest, Denizli EGS park Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. 7 Şubat’ta kapılarını açacak olan festivalde, İzmit pişmaniyeden Karadeniz peynirlerine Adıyaman peynirli helvasından Hatay künefesine kadar tüm lezzetler yer alacak. Festival, 10 gün boyunca ziyaretçilerini ağırlayacak.

MASTERCHEFF’İN 1’İNCİSİ UĞUR KARDAŞ DENİZLİ’YE GELİYOR

MasterCheff’in 1’incisi Uğur Kardaş, 12 Şubat Çarşamba Günü saat 19.00’da Denizli EGS Park Fuar ve Kongre Merkezi’nde hayranları ile buluşacak.

MİNİ SİRK İLK DEFA DENİZLİ’DE BU FESTİVALDE

Festivalde çocukları da unutmadık dünya rekortmeni lastik adamdan illüzyonistlere ve ateş showlara varana kadar farklı gösteri sanatçılarının yer aldığı ücretsiz sirk organizasyonu düzenlenecek. Sirk gösterileri; 8-9-15-16 Şubat tarihlerinde günde 4 seans şeklinde yapılacak.

FUAR ALANINA ÜCRETSİZ SERVİSLER KALKACAK

Fuar organizatörleri halkın fuara gelmesi için her şeyi düşünmüşler. Denizli’nin farklı 5 noktasından servisler kalkacak. İncirli Pınar Yüzme Havuzu, Demokrasi Meydanı Ziraat Bankası karşısı, Çınar Meydanı Büyükşehir Belediyesi önü, Lise Caddesi Halk Eğitim Merkezi karşısı, Akkonak Parkı Pehlivanoğlu Market önü, Albayrak Meydanı Gürlesin Tekstil Mağazası önü.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2020, 14:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER