A101, DENİZLİ'DEKİ 76'NCI ŞUBESİNİ PAMUKCİTY'DE AÇTI

A101, DENİZLİ'DEKİ 76'NCI ŞUBESİNİ PAMUKCİTY'DE AÇTI

Türkiye’nin köklü market zincirlerinden olan A101, Denizli’deki şube sayısını her geçen gün arttırıyor. Denizli’deki 76’ncı şubesini, Pamukkale İlçesi Irlıganlı Mahallesi’nde bulunan Pamukcity’de açtı.

2016 yılında Pamukkale’nin Irlıganlı Mahallesi’nde yapımına başlayan Pamukcity, 2017 yılında tamamlanarak yatırımcılara teslim edildi. Bin 200 metrekare alan içerisinde 9 daire ve 3 dükkandan olarak inşaa edilen Pamukcity’e Türkiye’nin köklü marketler zinciri olan A101 yatırım yapma kararı aldı ve Denizli’deki 76’ncı şubesini açtı. A101 Pamukkale Bölge Sorumlusu Enver Çelik’in de katıldığı mütevazi törende konuşan Pamukcity sahibi Bedri Bulak, “Irlıganlı Mahallesi’ne hizmet etmek amacıyla lüks bir bina yaptık. Pamukcity adında sitemizi açtık. Irlıganlı Mahallemize ve sitemize güzel bir işyeri kazandırmak için büyük bir uğraş verdik. Sonunda A101 ile anlaştık ve açılışını yapıyoruz. Irlıganlı halkımıza hayırlı olsun” dedi.

“IRLIGANLI MAHALLESİ’NDE BÖYLE BÜYÜK BİR İŞLETME YOKTU”
Şube hakkında bilgiler aktaran Bulak, “şubenin bulunduğu alan depo ile birlikte 540 metrekare kapalı alanı var. Güzel bir işletme oldu. Irlıganlı Mahallesi’nde böyle büyük bir işletme yoktu. Bu işletmenin buraya açılması için büyük uğraşlar verdik.  A101’de bin 670 kalem ürün bulunuyor. Zengin ürün çeşidine sahip bir market zinciridir. Buraya geldiği de iyi oldu. Herkese hayırlı olsun” diye konuştu.

GÜRKAN GÖK- MEHMET ÜNLER

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211