Acar Ailesi’nin acı günü

Akça Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Semra Akça Acar’ın kayınpederi, Hasan Acar’ın babası Mustafa Acar, 87 yaşında hayata veda etti. Merhum Acar, Honaz İlçesi’ne bağlı Aşağıdağdere Mahallesi'ndeki cenaze namazının ardından Aşağıdağdere Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Akça Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Semra Akça Acar’ın kayınpederi, Hasan Acar’ın babası Mustafa Acar, 87 yaşında hayata veda etti. 5 evlat babası Merhum Mustafa Acar için Honaz İlçesi’ne bağlı Aşağıdağdere Mahallesi’nde öğle namazına müteakip cenaze namazı kılındı.

Cenazede merhumun evlatları Hasan Acar ve İsmail Acar taziyeleri kabul etti. Cenazeye; Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Akça Ailesi ve Akça Şirketler Topluluğu Üyeleri, İYİ Parti Denizli İl Başkanı Hasan Akgün, Denizli Şekerciler ve Pastacılar Odası Başkanı Abdurrahman Demirdak, Pamukkale Belediye Meclisi Üyesi Uğur Çizmecioğlu ile Acar Ailesi’nin yakınları dostları ve akrabaları katıldı.

Ali Sürücüoğlu tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından merhum Mustafa Acar, Aşağıdağdere Mezarlığı’nda toprağa verildi. DRT Denizli olarak Mustafa Acar’ın gözü yaşlı eşi Hatice Acar ile Acar Ailesi ve Akça Ailelerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2020, 09:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER