ACAR VE ÖZÇİFÇİ AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

ACAR VE ÖZÇİFÇİ AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Denizli’nin tanınmış Ailelerinden Akçalar yine mutlu ve sevinçli bir gün yaşadı.Akça Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Semra Akça Acar ve Hasan Acar’ın biricik kızları Hatice Acar ile Çorumlu anne baba İsminaz Özçifçi ile Adnan Özçifçi’nin yakışıklı oğlu Barış Özçifçi evlilik yolunda ilk adımı attı.

Akça Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Semra Akça Acar ve Hasan Acar’ın biricik kızlarıHatice Acar ile Çorumlu anne baba İsminaz Özçifçi ile Adnan Özçifçi’nin yakışıklı oğlu Barış Özçifçi evlilik yolunda ilk adımı attı. North Point Otel’de düzenlenen nişan törenine iki aileden davetliler katılırken, elektrik elektronik mühendisi Hatice Acar ile Ekonomist Barış Özçifçi’nin yüzüklerini anneanneleri; Denizli’nin tanınmış ismi Hanımağa Neslihan Akça taktı.

Çokuluslu Dormakaba Türkiye’de çözüm satışları mühendisi olarak görev yapan Hatice Acar ile Koç Holding’te Yetenek Yönetimi ve Organizasyonel Gelişim Yöneticisi olan Barış Özçifçi; rüya gibi bir törenle nişanlandı. Törende ikisi de Koç Üniversitesi mezunu olan gençlerin mutlulukları gözlerinden okunurken, dünürler; Semra Akça Acar ile Hasan Acar ve İsminaz Özçifçi ile Adnan Özçifçi konukları kapıda karşıladı.   

DOĞAN AKŞİT-YASİN GÜLTEKİN

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER