ACIPAYAM BELEDİYESİ, SGK'YA YER TAHSİS ETTİ

ACIPAYAM BELEDİYESİ, SGK'YA YER TAHSİS ETTİ

Mülkiyeti Acıpayam Belediyesi’ne ait olan Huzur Bulvarı’ndaki bin 120 metrekare arsa, Acıpayam Tapu Müdürlüğü’nde düzenlenen imza töreni ile Sosyal Güvenlik Kurumu’na (SGK) devredildi. 

Mülkiyeti Acıpayam Belediyesi’ne ait olan Huzur Bulvarı’ndaki bin 120 metrekare arsa, Sosyal Güvenlik Kurumu’na(SGK) devredildi.  Acıpayam Tapu Müdürlüğü’nde düzenlenen imza törenine; Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, SGK Denizli  İl Müdürü Abdullah Mersin ve SGK Acıpayam Şube Müdürü Süleyman Sapmaz katıldı. Törende konuşan SGK Denizli İl Müdürü Abdullah Mersin , “Kısa süre sonra yapımına başlanacak olan hizmet binasının, kurumumuza, Acıpayam  İlçemize ve tüm sigortalılarımıza hayırlı uğurlu olmasını dilerim. İnşallah yeni binamız kısa bir sürede tamamlanacak. Bu binanın kazandırılması yönünde katkı sağlayan Belediye Başkanımız Sayın Dr. Hulusi Şevkan’a şükranlarımı sunuyorum" dedi. 

“İÇİNDE BULUNDUĞU HİZMET BİNASI YETERSİZ DURUMDA”
Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, “SGK Acıpayam Şube Müdürlüğümüz hemşehrilerimize ve Acıpayam  ilçemize hızlı, güvenilir ve güler yüzlü hizmet sunmaktadır. Ancak zamanla gelişen ve büyüyen iş ve işlem hacmi nedeniyle şuan içinde bulunduğu hizmet binası yetersiz durumda olup, Acıpayamımıza yakışır modern ve kullanışlı bir bina ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Bu doğrultuda Sosyal Güvenlik Kurumu yetkilileri ile ortak bir çalışma ile belediyemize ait olan arsamız Sosyal Güvenlik Kurumu’na devredilmiştir. İnşallah yapılacak binanın bir an önce tamamlanarak, memleketimize ve hemşehrilerimize daha güzel ortamlarda hizmet verilmesi sağlanmış olacaktır. Bu hizmete emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

GAMZE ŞAFAK

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER