Acıpayam, kaymakamını uğurluyor

25 Aralık 2016’dan beri Acıpayam Kaymakamlığı görevini yürüten ve 18 Eylül itibariyle de emekliye ayrılacak olan Kaymakam Ali Şanlıer onuruna Acıpayam Belediyesi Ucarı Gölpark Sosyal Tesisleri’nde veda yemeği düzenlendi.

Acıpayam, kaymakamını uğurluyor

25 Aralık 2016’dan beri Acıpayam Kaymakamlığı görevini yürüten Kaymakam Ali Şanlıer, 18 Eylül itibariyle de emekliye ayrılacak. Emekliliği nedeniyle ilçeden ayrılacak olan Kaymakam Şanlıer onuruna veda yemeği düzenlendi. Acıpayam Belediyesi Ucarı Gölpark Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen veda yemeğine; Kaymakam Şanlıer’in yanı sıra eşi Necla Şanlıer, İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Sefa Altındağ, Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, siyasi parti temsilcileri ve ilçe protokolü katıldı.

"ACIPAYAM, KENDİNİ GELİŞTİREN BİR İLÇEMİZ"

Gecede konuşman Şanlıer, “40 yıla aşkın meslek hayatım boyunca birçok yerde görevlerde bulundum. Acıpayam’da çalıştığım süre içerisinde Belediye Başkanımız başta olmak üzere tüm resmi kurumlarımızın çok büyük desteklerini gördüm. Acıpayam, kendini geliştiren ve her şeye layık olan bir ilçemiz. Burada görev yapmaktan, sizlerle birlikte olmaktan onur ve gurur duydum. Bizler Kamu çalışanıyız. Nerede görev verilirse orada seve seve çalışırız. Görev yaptığımız süre içerisinde hep birlikte Acıpayam ve Acıpayamlılar için bir şeyler yapma gayreti içinde olduk. Emeklilik yaşamımın başlangıcında böyle bir gecede hepimizi bir araya getirdiğinden dolayı herkese şükranlarımı sunuyorum” dedi.

"UYUM İÇİNDE ÇALIŞMALARIMIZI YÜRÜTTÜK"

Şanlıer ile birlikte Acıpayam için elinden gelen gayreti gösterdiğinin altını çizen Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan; “Uyum içinde çalışmalarımızı yürüttük. Bilge kişiliğiyle, nezaketiyle ve efendiliğiyle bizim gönlümüzde ayrı bir yeri olan Kaymakamımız Ali Şanlıer'e ilçemizde görev yaptığı 4 yıllık süre içinde yaptığı desteklerinden dolayı, ilçe halkım adına teşekkür ediyorum. Sayın Kaymakamımıza bundan sonraki hayatında ailesi ile birlikte sağlık ve mutluluklar diliyorum” diye konuştu.

ŞANLIER'DEN BAŞKAN ŞEVKAN'A VEDA ZİYARETİ

Öte yandan Şanlıer, Başkan Şevkan’a veda ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Şanlıer, Acıpayam’da tüm ilçe yöneticileri ile birlikte çalışmaktan mutluluk duyduklarını kaydetti. Ziyaretin bir vedadan ziyade teşekkür maksatlı olduğunu belirten Şanlıer, başta Başkan Şevkan olmak üzere, tüm belediye çalışanlarına teşekkür etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Şevkan, Ali Şanlıer’in her zaman ufuk açıcı bir yönetici olduğunu belirterek, Acıpayam’da yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Erdem, birim müdürleri ve personel de hazır bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER