ACIPAYAM, RAMAZAN KAN’LA ‘CAN’LANACAK

Denizli’de kuruluşundan bu yana AK Parti’nin değişik organlarında görev alan Ramazan Kan, partisinden memleketi Acıpayam İlçesi’nden belediye başkanı aday adayı oldu. ‘Acıpayam’a Can Ramazan Kan’, sloganıyla hareket eden Kan, ilçede seçim çalışmalarına başladı.

ACIPAYAM, RAMAZAN KAN’LA ‘CAN’LANACAK

Denizli’de kuruluşundan bu yana AK Parti’nin değişik organlarında görev alan Ramazan Kan, partisinden memleketi Acıpayam İlçesi’nden belediye başkanı aday adayı oldu. ‘Acıpayam’a Can Ramazan Kan’, sloganıyla ilçede seçim çalışmalarına başlayan Ramazan Kan, ilçeye bağlı 56 mahallenin tamamını gezdi.

Seçmenlerle bir araya gelen Ramazan Kan, projelerini anlattı. Seçim bölgesinde mahalle ziyaretlerine devam eden Ramazan Kan, gittiği mahallelerde ev ve esnaf ziyaretlerine yaparak seçmenin belediyeden istek ve beklentilerini de kayıt altına alıyor. Acıpayam’ın ekonomisinin canlandırılmasına yönelik, işsizliği ortadan kaldırmaya yönelik önemli projelerinin olduğunu belirten Ramazan Kan, “Acıpayam İlçesi’ne bağlı Dodurga Mahallesi’nde dünyaya geldim. Mahallemde gidip kaldığım evim de var.

Acıpayam’la ve mahallemle hiç kopmadım. Belediyecilik anlamında da ilçemizde yapmak istediğimiz çalışmalarımız var. Doğup büyüdüğüm topraklara hizmet etmek; benim en büyük hayalim. İlçemden belediye başkanlığına aday adayı oldum. Belediye başkanı adayı gösterilip, seçimde başkan olarak seçilirsem; ilçemle ilgili hazırladığım projelerimizi hayata geçirmeye başlayacağım.

İlçemizin daha çok hizmet alması, ekonomisinin canlanması, üretimin artması için birçok çalışmanın içinde belediye olarak biz olacağız. İlçeme bağlı bütün mahalleleri gezdim, ziyaretlerimiz devam ediyor. Gittiğim her yerde seçmenimizin büyük ilgisi ve sevgisiyle karşılaştım. İnşallah aday gösterilip başkan seçildiğimde her yönüyle farklı Acıpayam İlçesi’ni yaşayarak hep birlikte göreceğiz” dedi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER