Acıpayam’a spor yatırımı

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Denizli ve ilçelerine yapılacak spor yatırımları için Acıpayam Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Erdem, Ankara 'da düzenlenen protokol törenine katıldı. Protokol kapsamında Acıpayam'a; gençlik merkezi, kapalı spor salonu, nizami sentetik çim yüzeyli futbol sahası, 2'li tip soyunma odası ve portatif tribün yapılacak.

Acıpayam’a spor yatırımı

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Denizli ve ilçelerine yapılacak spor yatırımları için Ankara 'da protokol töreni düzenledi. Törene, Acıpayam’dan Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Erdem, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Cengiz Kural da katıldı. Protokolün Denizli ve Acıpayam’a hayırlı olması temennisinde bulunan Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Erdem , “ilçemize kazandırılacak olan gençlik ve spor yatırımları için Bakanımız Sayın Kasapoğlu’nun Denizli ziyaretinde gündeme aldığımız spor yatırımları ilçemize bir bir kazandırılacak. Acıpayam'a, Gençlik Merkezi, Kapalı Spor salonu, Nizami Sentetik Çim Yüzeyli Futbol Sahası, 2'li tip soyunma odası ve portatif tribün yapılacak" dedi.

BAŞKAN ŞEVKAN'DAN TEŞEKKÜR

Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, “Gençlik ve Spor yatırımlarının ilçemize kazandırılmasında emeği geçen başta Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu olmak üzere, AK Parti Denizli Milletvekillerimiz Cahit Özkan, Şahin Tin, Ahmet Yıldız, Nilgün Ök ile Denizli Valimiz Ali Fuat Atik, Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan, AK Parti İl Başkanımız Yücel Güngör ve Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Ahmet İbanoğlu'na teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211