Acıpayam’da korona denetimi yapıldı

İçişleri Bakanlığı’nca ‘Sağlık için hepimiz için’ sloganıyla 81 ilde yapılan korona virüs denetimi, Denizli’nin Acıpayam İlçesi’nde de yapıldı. Denetimlerde maske, sosyal mesafe ve hijyene dikkat çekildi.

Acıpayam’da korona denetimi yapıldı

İçişleri Bakanlığı, 81 ilde ‘Kovid-19 Tedbirleri Kapsamında Denetim’ yapılması talimatı vermişti. Talimat kapsamında Denizli’nin Acıpayam İlçesi’nde de denetim gerçekleştirildi.

Denetimlerde maske, sosyal mesafe ve hijyene dikkat çekildi. Denetime; Acıpayam Kaymakamı Ali Şanlıer, Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Yasin Gökçe, İlçe Emniyet Müdür Vekili Emrah Koca, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Onur Karaca ve ekipler katıldı.

“ACIPAYAMLI KARDEŞLERİMİZ İŞİN FARKINDA”

Denetimler hakkında açıklama yapan Acıpayam Kaymakamı Ali Şanlıer; “Pandemi ile mücadele çalışmalarımızın sokakta nasıl devam ettiği, vatandaşımızın ne kadar Bilim Kurulu’nun, Bakanlıkların, Valiliğimizin aldığı kararlara ne kadar uyup ne kadar uymadığını yerinde görmek üzere çok geniş bir inceleme, denetleme ekibi ile sokaktayız. Bu vesileyle hem esnafımızı ziyaret ettik. Hem vatandaşımızı maske, mesafe ve temizlik konusunda bir kere daha uyardık. Memnuniyetle gördük ki Acıpayamlı kardeşlerimiz işin farkında, mücadelenin bilincinde alınan kararlara harfiyen riayet etmeye çalışıyor. Vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu pandeminin üstesinden hep beraber geleceğiz. Ancak gevşetmeden, alınan kararlara sıkı sıkı riayet ederek üstesinden geleceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
BEN 20
BEN 20 - 9 ay Önce

Ey halkımız maske takalım .Bu günler sıkıcı ancak bu iş böyle ...!

SIRADAKİ HABER