'ACIPAYAM'I VATANDAŞLARIMIZLA BİRLİKTE YÖNETİYORUZ'

'ACIPAYAM'I VATANDAŞLARIMIZLA BİRLİKTE YÖNETİYORUZ'

İlçe merkezindeki projelerinin yanında mahallelerde de çalışmalara hız veren Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, “Herkesin derdine çözüm olabilecek projelerimizi yaparak  Acıpayam’ı vatandaşlarımızla birlikte yönetiyoruz” dedi.

Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, ilçe merkezinde yürüttüğü projelerin yanında mahallelerde yapılan çalışmalarla da dikkatleri üzerine çekiyor. Kırca Mahallesi’nde, teknik ekibi ve Mahalle Muhtarı Süleyman Abay ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Şevkan, incelemenin ardından vatandaşlarla bir araya geldi. Burada konuşan Başkan Şevkan, “Muradımız halkımızın gönüllerine girmek. Bizim yerel yöneticilik  anlayışımız, modern sosyal ihtiyaçların rutin belediyecilik anlayışından öte tüm insanları aynı sevgi ve şefkatle kucaklayan bir anlayıştır. Belediyeciliği sadece rutin hizmetlerden ibaret görmeden, hayatınızın her alanında hizmet vermeyi başlıca amaç edindik. Yıllarca insanlarımızla iç içe olduğumuz için ilçemizde insan odaklı projelerimizi hayata geçiriyoruz. Fiziki, sosyal, kültürel alanlarla birlikte ilçemizin ve mahallelerimizin  değişimi ve gelişimi yatırım yaptığımız projelerimizde hep ön planda vatandaşlarımız var. Herkesin derdine çözüm olabilecek projelerimizi yaparak  Acıpayam’ı vatandaşlarımızla birlikte yönetiyoruz” diye konuştu.

“İŞİMİZİ SEVGİYLE, AŞK VE ŞEVKLE YAPIYORUZ”
“İşimizi sevgiyle, aşk ve şevkle yapıyoruz” diyen  Başkan Şevkan, “Belediyecilik insanın doğumundan ölümüne kadar hizmet eden bir kurumdur. İnsan yaşamının hemen her safhasında mutlaka belediyecilik vardır. Tüm insanlarımızı sevgi ve şefkatle kucaklayan bir anlayıştayız. Halkımızın yerel ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak üzere görev yapan bir kurumuz. Bizim yerel yönetim anlayışımız, modern sosyal ihtiyaçların rutin belediyecilik anlayışından öte tüm insanları aynı sevgi ve şefkatle kucaklayan bir anlayıştır” şeklinde konuştu. 

FERHAT SOLKOL

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER