ACIPAYAMLI VEKİL ADAYLAR BİRLİK MESAJI VERDİ

ACIPAYAMLI VEKİL ADAYLAR BİRLİK MESAJI VERDİ

Acıpayam Dernekler Birliği tarafından Ramazan ayı dolayısıyla düzenlenen iftara; AK Partili, CHP’li ve bağımsız Acıpayamlı milletvekili adayları da katıldı. 

Acıpayam Dernekler Birliği (ADB) tarafından iftar yemeği düzenlendi. Pamukkale Üniversitesi Acıpayam Meslek Yüksek Okulu’ndaki Havuzbaşı Restoran’da yapılan iftara; ADB Başkanı Prof. Dr. Turgut Tok, AK Parti Milletvekili Adayları; Şahin Tin ve Hasan Oymak, CHP Milletvekili Adayı İlhan Özcan, Bağımsız Milletvekili Adayı Emin Okkaya, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Tanıtım Daire Başkanı Hüdaverdi Otaklı, Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan ve Akça Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Semra Akça Acar  ve Acıpayam sevdalıları katıldı.

“HEMŞERİLERİMİZİN BAŞARILARI BİZLERE MUTLULUK VE GURUR VERİR”
İftarda konuşan ADBBaşkanı Prof. Dr. Turgut Tok, “ADB, yaklaşık 2 yıldan beri faaliyet gösteren gönüllü oluşumdur. Kadim bir Türkmen Beldesi olan Acıpayamımızın kültürünü, tarihini, değerlerini yarına aktarma adına bir takım faaliyetler yapmaya yönelik bir araya gelen gönüllülerin oluşturduğu teşekküldür. Hepimizi mutlu eden, güzel etkinlikleri oluyor. Ramazan ayındayız ve bayrama az bir zaman kaldı. Ben herkesin bayramını kutluyorum. Bu mübarek ayda bir araya gelmek önemli. Ülkemizin en çok ihtiyacı olan şeylerden biri; birlik beraberlik olgusudur. Bu vesile ile bir araya gelerek hemşerilerimizle bir arada olalım istedik. Ülkemiz şu anda seçim atmosferi içerisindedir. Acıpayam ve yöresinden aday olan arkadaşlarımızı da davet ettik. Sağolsunlar onlar da bizleri kırmayıp buraya kadar geldiler. Gönül istiyor ki Acıpayam’dan daha fazla adayımız olsun ama neticede 8 tane seçip göndereceğiz. Ben hepsine başarılar diliyorum. Hemşerilerimizin başarıları bizlere mutluluk ve gurur verir. İnşallah hepsinin gönlündeki olur diye umut ediyorum. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi. 

“ACIPAYAM DEYİNCE HERKESİN DÜŞÜNCESİ BİR NOKTADA BULUŞUYOR”
Yaklaşık 2 yıl önce kurulan ADB’nin büyük etkinliklere imza attığını vurgulayan Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, “Acıpayam Dernekler Birliği gerçekten çok büyük bir adım attı. ‘Acıpayam’ deyince herkesin düşüncesi bir noktada buluşuyor. Burada öncelikle Acıpayam sonra Denizli en sonunda Türkiyemiz var. Acıpayam bizim için çok çok önemli. Acıpayam bizim evimiz; içini, dışını, önünü tertemiz tutmamız gerekiyor. Bunu da hep birlikte yapacağız. Bundan sonra Kadir Gecemiz ve Ramazan Bayramımız var. Hepinizin Kadir Gecesi’ni ve bayramını kutluyorum” diye konuştu. 

HATİCE DEMİR 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER